wokalista Antek Smykiewicz
foto: YouTube

36-letni polski wokalista zaniepokoił swoich wielbicieli. Antek Smykiewicz, bo o nim mowa, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia ze szpitala. Okazało się, że muzyk trafił do placówki medycznej z poważnego powodu. Mało tego, pilnie przeszedł operację.

Wokalista znany jest z udziału w licznych talent show

Na początku warto wspomnieć, iż 36-letni wokalista pochodzi z artystycznej rodziny. Jego mama śpiewała w operetce, a tata zawodowo zajmował się fotografią. Co ciekawe, Antek Smykiewicz  ma aż dziewięcioro rodzeństwa.

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2010 roku. Wokalista uczestniczył w wielu konkursach i programach muzycznych typu talent show. Były one niekoniecznie związane z muzyką.

Przykładowo w 2018 roku uczestniczył w ósmej edycji programu rozrywkowego Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Z kolei w 2019 roku zajął czwarte miejsce w 11. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wokalista wydał swoją debiutancką płytę w 2015 roku. Jego największym hitem jest przypuszczalnie piosenka „Pomimo burz”.

Jak już wspomnieliśmy, Antek Smykiewicz zdenerwował fanów swoim wpisem w mediach społecznościowych. Wokalista wyznał, iż pilnie trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Co ciekawe, 35-latek zamieścił nie tylko swoje zdjęcie w szpitalnym łóżku, ale także kadry szpitalnego jedzenia. Na stole wokalisty mogliśmy zauważyć kaszkę, chleb z twarogiem oraz herbatę.

Oczywiście wielbiciele wokalisty dopytywali, z jakiego powodu ich idol trafił do szpitala. Pojawiły się także pytania o to, dlaczego konieczna okazała się operacja.

Jak na razie Antek Smykiewicz nie odpowiedział internautom na żadne z zadanych mu pytań.

polski piosenkarz
foto: Instagram/antek_smykiewicz

źródło: Pomponik

Zobacz również: