dramat na dworcu w Warszawie
foto: YouTube

Śmiertelny wypadek miał miejsce w trakcie wyrobu wędlin. W wyniku dramatycznego zdarzenia nie żyje 40-letni mężczyzna. Na nic zdały się wysiłki strażaków oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego. Człowieka nie udało się uratować.

Wypadek w Kaźmierzu w województwie wielkopolskim

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 11 marca 2023 w Kaźmierzu w województwie wielkopolskim. Z relacji lokalnych dziennikarzy wynika, iż 40-letni mężczyzna został rażony prądem podczas wyrobu wędlin.

Niestety pomimo natychmiastowych działań podjętych przez strażaków oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, życia mężczyzny nie udało się uratować. 40-latek zmarł w wyniku tego tragicznego wypadku. Reanimacja podjęta przez służby nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, iż do dramatycznego wypadku w Kaźmierzu odniosła się również miejscowa policja. Przedstawicielka służb podała szczegóły tego przykrego zdarzenia.

„Z policyjnych ustaleń wynikało, iż do zdarzenia doszło w trakcie wykonywania usługi wędliniarskiej. 40-letni mieszkaniec Otorowa, w trakcie wyrobu wędlin został porażony prądem. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł” – wyjaśniła aspirant Sandra Chuda oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. „Zgodnie z poleceniem prokuratora, policjanci przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych” – dodała funkcjonariuszka.

W tej chwili sprawą tragicznego wypadku zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Działania podejmowane przez mundurowych nadzoruje szamotulska Prokuratura Rejonowa.

Warto wspomnieć, iż funkcjonariusze policji przesłuchali już świadków wypadku. Służby dokonały też oględzin miejsca, w którym doszło do dramatu. Ciało 40-letniego mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok.

źródło: Super Express

Zobacz również: