morderstwo

W jednej z komend policji w naszym kraju doszło do incydentu. Przez moment było naprawdę groźnie. Konieczna okazała się ewakuacja policjantów oraz osób zatrzymanych, które znajdowały się w budynku. 

W Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie wybuchł pożar

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 17 marca, po godzinie 7:00 w budynku Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego. Głos w sprawie incydentu na posterunku, znajdującym się w samym centrum miasta, zabrała oficer prasowa KMP w Koszalinie nadkom. Monika Kosiec.

Funkcjonariuszka policji przekazała, iż w budynku komendy policji wybuchł pożar. Jednocześnie policjantka podkreśliła, że zanim na miejsce przybyła straż pożarna, osoby przebywające w budynku, opuściły go bezpiecznie.

„Na drugim piętrze, gdzie znajdują się pomieszczenia dla zatrzymanych, pojawiło się duże zadymienie. Wezwana została straż pożarna. Jeszcze przed przyjazdem wszyscy z budynku zostali ewakuowani, w tym trzy osoby zatrzymane” – poinformowała nadkom. Monika Kosiec.

Oczywiście służby badają teraz powody zaistniałego na komendzie incydentu. Aczkolwiek przedstawicielka koszalińskiej policji przekazała, iż poczyniono już wstępne ustalenia.

Rzecznik prasowa policji z Koszalina podała, że wstępną przyczyną zadymienia w budynku przy ul. Słowackiego było zwarcie instalacji elektrycznej nad sufitem podwieszanym na korytarzu.

Na koniec warto podkreślić, iż straż pożarna zakończyła swoje działania po godz. 8:00. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Chociaż z pewnością przez chwilę było bardzo groźnie.

źródło: Onet

Zobacz również: