Janusz Gajos
foto: YouTube

Przykre informacje na temat Janusza Gajosa pojawiły się w mediach. 83-letni aktor teatralny i filmowy co prawda nadal pozostaje aktywny zawodowo, jednak ostatnio wyznał, że ma problemy ze zdrowiem.

Janusz Gajos ma kłopoty z pamięcią

83-letni aktor należy do grona najbardziej cenionych artystów w naszym kraju. Janusz Gajos jest uwielbiany zarówno przez publikę, jak i krytyków.

Chociaż Janusz Gajos ma na swoim koncie wiele ról w filmach i spektaklach teatralnych, to dla wielu osób już na zawsze pozostanie Jankiem Kosem z produkcji „Czterej Pancerni i Pies”.

Wielbicieli 83-letniego artysty na pewno zasmuciła jedna z jego ostatnich wypowiedzi. Janusz Gajos wyznał, że jego zdrowie szwankuje. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o pamięć.

Co ciekawe, Janusz Gajos przypuszcza, że jego kłopoty mogą mieć związek z zakażeniem koronawirusem. Chociaż artysta przetrwał najtrudniejsze chwile choroby, teraz zauważa objawy, które mogą być pozostałością po wirusie.

Janusz Gajos zauważył u siebie niepokojące symptomy po powrocie do pracy na deskach teatru.

„Kiedy po przerwie covidowej wróciłem na scenę, podczas jednego ze spektakli wyleciało mi jedno słowo, drugie… Poczułem dyskomfort i niepokój. Nie wiem, czy to wina jakiegoś pocovidowego ogona czy zmęczenia” – zdradził w rozmowie z dziennikarzem.

83-letni aktor podkreślił, że z tego typu sytuacje są dla niego dość krępujące. Szczególnie, gdy od 60 lat ludzie uważają go za wybitnego artystę, który na scenie wypada zawsze idealnie.

„Te potknięcia daje się oczywiście zatuszować, ale częstotliwość takich zdarzeń jest denerwująca. To nie było przyjemne uczucie, złapać się na tym i coś tam 'haftować’. Pomyślałem, że to przestaje mieć sens” – przyznał Janusz Gajos.

źródło: Super Express

Zobacz również: