Grażyna Torbicka
foto: YouTube

Przypuszczalnie ta informacja zelektryzuje wielbicieli Grażyny Torbickiej. 63-letnia dziennikarka drastycznie zmieniła swoje dotychczasowe życie. Spakowała walizki i wyprowadziła się z domu. 

Grażyna Torbicka zamieszkała w Otwocku

Wiadomość o wyprowadzce Grażyny Torbickiej z dotychczasowego domu zdenerwowała jej fanów. Ludzie zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem małżeństwo 63-latki nie przechodzi kryzysu.

Fanów Grażyny Torbickiej uspokajamy. Wyprowadzka dziennikarki z warszawskiego domu nie oznacza problemów w jej małżeństwie. Razem z gwiazdą przeprowadził się bowiem jej mąż, Adam Torbicki.

Prezenterka wraz z mężem spakowała rzeczy i wyniosła się poza stolicę. Co ciekawe Grażyna Torbicka zamieszkała w dużo mniejszym mieście niż Warszawa.  Dokładnie rzecz biorąc chodzi o Otwock. Oczywiście od razu pojawiły się pytania, dlaczego dziennikarka z mężem wybrali akurat to miasto?

Jeden z portali poświęconych show-biznesowi doniósł, że znana para zdecydowała się na Otwock ze względu na pracę Adama Torbickiego. Mąż prezenterki otrzymał tam bowiem posadę w Europejskim Centrum Zdrowia.

Media zwróciły uwagę, iż przeprowadzka to dla Grażyny Torbickiej kolosalna zmiana. W końcu w poprzednim domu gwiazda razem z ukochanym żyli przez długie lata.

Jednocześnie redaktorzy podkreślili, iż miejsce, do którego Torbiccy się przenieśli, nie jest im całkiem obce. Otóż jest to domek letniskowy, w którym bywali sporadycznie. Zazwyczaj odwiedzali to miejsce w wakacje. Niedawno przerobili go na dom do życia codziennego.

„Choć na Instagramie Grażyny Torbickiej często widujemy zdjęcia na tle pałacyków i okazałych dworków, to przystań małżeństwa wygląda nieco inaczej. Obecnie zamieszkują w małym, przytulnym domku, okrytym ciemną dachówką. Po remoncie para zachowała okna w starym stylu, zdobione metalowymi rombami. Całość otaczają drzewa” – donieśli dziennikarze.

źródło: Super Express

Zobacz również: