Katarzyna Figura
foto: YouTube

Wielbciele Katarzyny Figury niepokoją się o swoją idolkę. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o wygląd 61-letniej aktorki. Fani zaczęli się nawet zastanawiać, czy przypadkiem artystka nie ma jakiś kłopotów ze zdrowiem.

Katarzyna Figura mocno schudła

Niewątpliwie Katarzyna Figura to nie tylko utalentowana, ale także piękna kobieta. Przez lata 61-latka uchodziła za seksbombę polskiego kina. Z tego powodu gwiazda zawsze zachwycała swoim wyglądem.

Ostatnio jednak wielbiciele zaczęli się poważnie niepokoić o Katarzynę Figurę. Artystka bardzo schudła. Nowe zdjęcia i nagrania martwią jej fanów. Czy to tylko dieta? A może aktorka ma jakieś kłopoty ze zdrowiem?

Warto zaznaczyć, iż Katarzyna Figura kojarzy się Polakom raczej z obfitymi, kobiecymi kształtami. Tymczasem już kilkanaście lat temu aktorka efektownie schudła. Media donosiły wówczas, iż gwiazda zawdzięczała szczupłą sylwetkę specjalnej diecie. Otóż 61-latka miała wtedy jeść głównie sushi.

Co ciekawe, nie okazało się to prawdą. W rzeczywistości polska seksbomba miała zrezygnować z białego pieczywa, makaronu, ziemniaków i kasz. Oczywiście Katarzyna Figura wykreśliła ze swojego jadłospisu słodycze.

W ostatnich latach artystka znów przybrała na wadze. Wielbiciele znów mogli podziwiać ją w krąglejszych kształtach. Jednakże ten stan utrzymywał się tylko do pewnego czasu.

Patrząc na ostatnie zdjęcia i nagrania Katarzyny Figury można zauważyć, iż kolejny raz mocno schudła. Fotografie, które celebrytka opublikowała na swoim Instagramie, mocno zaniepokoiły jej fanów.

Jak wdiać, Katarzyna Figura z krągłej seksbomby zamieniła się w filigranową, naprawdę drobną kobietę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KATARZYNA FIGURA (@figura_katarzyna)

źródło: Super Express

Zobacz również: