Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Lider „Ich Troje” nie przebierał w słowach. Michał Wiśniewski mocno się wkurzył na swojego kolegę z branży. Padły niemiłe słowa. Oto co konkretnie, a przede wszystkim z jakiego powodu napisał piosenkarz.

Michał Wiśniewski odniósł się do medialnej sprzeczki gwiazd TVN

Michał Wiśniewski postanowił się wtrącić w medialną sprzeczkę pomiędzy Kubą Wojewódzkim i Agnieszką Chylińską. Przypomnijmy, że kontrowersyjny dziennikarz zarzucił koleżance z TVN brak lojalności.

Podczas rozmowy z Piotrem Gąsowskim, który w geście solidarności odszedł z show „Twoja twarz brzmi znajomo”, Wojewówdzki odniósł się do własnych doświadczeń związanych z programem „Mam talent’.

„Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność!” – przyznał stanowczo dziennikarz.

Powyższa deklaracja zdenerwowała Agnieszkę Chylińską, która natychmiast odpowiedziała na te niesprawiedliwe (według niej) oskarżenia. Poza tym, piosenkarka zrezygnowała z nadchodzącego udziału w show swojego dawnego kolegi.

Teraz niespodziewanie do całej sprawy odniósł się Michał Wiśniewski. Lider „Ich Troje” za pośrednictwem Instagrama zwrócił się do Agnieszki Chylińskiej. Jednocześnie celebryta w stanowczych, pełnych niechęci słowach odniósł się do Kuby Wojewódzkiego.

W pewnym momencie Michał Wiśniewski nazwał dziennikarza „pasożytem” i „pajacem”.

„Ok, napisane delikatnie i z klasą, ale pytanie brzmi, dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca, który jedyne, co osiągnął, to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem?” – napisał Michał Wiśniewski.

„Jesteś twórcą jak ja i nie potrzebujesz tego trashtalku z być może inteligentnym, ale głupim gościem. Zawsze było mi bliżej do ludzi, którzy przez ciężką pracę z niczego osiągnęli coś. Zbudowali przy tym rodzinę i z mniejszymi lub większymi perturbacjami cieszą się szacunkiem i miłością swoich najbliższych” – dodał Michał Wiśniewski na Intagramie.

Michał Wiśniewski
Foto: Instagram/m_wisniewski1972

źródło: Goniec

Zobacz również: