gwałt w Warszawie

Do potwornej tragedii doszło w dniu dzisiejszym tj. 18 marca na Dolnym Śląsku. W godzinach porannych na torach kolejowych zginęła matka z dzieckiem. Aktualnie policja pracuje nad ustaleniem przyczyn tego dramatycznego wypadku.

Tragedia wydarzyła się w Brzegu Dolnym

Jak już wspomnieliśmy tragedia miała miejsce dzisiejszego sobotniego poranka (18 marca) na Dolnym Śląsku. Dokładnie rzecz biorąc wypadek zdarzył się na torach kolejowych w poblizu miasta Brzeg Dolny w powiecie wołowskim.

Około godziny 9:00 pociąg relacji Zielona Góra – Wrocław potrącił kobietę i dziecko. Ze wstępnych informacji wynika, że do tragedii doszło w rejonie starego mostu kolejowego na Odrze. Niestety zarówno matka, jak i jej pociecha nie przeżyli potrącenia przez pociąg.

W związku z tragedią ruch kolejowy na trasie Księginice – Wołów był wstrzymany przez kilka godzin. Na miejsce przyjechały praktycznie wszystkie służby: policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.

AKtualnie okoliczności tragedii ustalają funkcjonariusze policji. Działania mundurowych nadzorują, jak to w przypadku śmiertelnego wypadku bywa, nadzoruje prokuratura.

Do tragedii na torach w Brzegu Dolnym odniósł się przedstawiciel lokalnej policji. „Pod kołami pociągu relacji Zielona Góra-Wrocław zginęły dwie osoby. W tej chwili na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności, w jakich doszło do tragedii” – powiedział mł. asp. Janusz Rosa p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie.

Warto podkreślić, że funkcjonariusze nie udzielają w tej chwili szczegółowych informacji na temat okoliczności tragedii. Wszystko ze względu na dobro prowadzonego postępowania.

źródło: Polsat News

Zobacz również: