Cezary Pazura
foto: YouTube

Z pewnością znany aktor ma spore powody do świętowania. Również fani Cezarego Pazury ucieszą się z najnowszych wieści. Okazuje się, że gwiazdor poprowadzi nowy program. Oto szczegóły.

Cezary Pazura został gospodarzem nowego show komediowego

Ta informacja musi cieszyć wielbicieli Cezarego Pazury. Gwiazdor otrzymał do poprowadzenia nowy program.

Dokładnie rzecz biorąc Pazura został gospodarzem show komediowego „LOL: Kto się śmieje ostatni”. To wyjątkowy program, gdyż udział w nim wezmą znani przedstawiciele polskiego show-biznesu.

Kogo zatem zobaczymy na ekranie obok Cezarego Pazury? Widzowie będą mogli obejrzeć w show m.in. Agatę Kuleszę, Michała Szpaka, Katarzynę Pakosińską, Adama Woronowicza, Aleksandrę Adamską, Michała Meyera. W nowym formacie wystąpią także artyści kabaretowi: Bartosz Gajda i Robert Motyka oraz youtuber Cezary Jóźwik i stand-uperka Wiolka Walaszczyk.

Mówiąc o „LOL: Kto się śmieje ostatni” warto wspomnieć co nieco o jego zasadach. Jak wyjaśniają twórcy show, w programie weźmie udział 10 znanych artystów i komików. Zadaniem uczestników będzie rozśmieszanie pozostałych graczy. Istotne jest to, aby sami nie dali się rozśmieszyć przez innych.

Co ciekawe, zwycięzca programu prowadzonego przez Cezarego Pazurę zgarnie 100 tys. zł. Pieniądze nie trafią jednak do jego kieszeni. Triumfator będzie musiał je przeznaczyć na wybrany cel charytatywny.

Cezary Pazura bardzo ekstytuje się tym, iż poprowadzi tak wyjątkowe show. Świadczą o tym jego słowa. Mało tego, artysta jest pewny, że widzowie pokochają ten program.

„Jestem podekscytowany i czekam niecierpliwie, bo to wyższa forma rozrywki. Zaskakująca, odkrywcza i przede wszystkim nieprawdopodobnie zabawna. Jestem przekonany, że widzowie będą zachwyceni” – wyznał aktor.

Na koniec warto wspomnieć, iż Cezary Pazura niegdyś prowadził już program telewizyjny. Był to teleturniej „Strzał w 10” dla Polsatu. Teraz po latach znowu wcieli się w prezentera. Dodajmy, że „LOL: Kto się śmieje ostatni” będzie można obejrzeć na Prime Video.

źródło: Plejada

Zobacz również: