Natasza Urbańska
foto: YouTube

Dziennikarze donieśli, iż Natasza Urbańska musi mierzyć się z kłopotami małżeńskimi. Aktorka ma często kłócić się ze swoim mężem Januszem Józefowiczem. Powodem niesnasek ma być ich jedyne dziecko – córka Kalina.

Natasza Urbańska ma inne zdanie na temat przyszłości córki niż jej mąż

Przypomnijmy, iż 45-letnia Natasza Urbańska i 63-letni Janusz Józefowicz są małżeństwem już od 15 lat. Para jest nierozłączna zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Znane małżeństwo doczekało się jednego, wspólnego dziecka. Mowa o 14-letniej córce Kalinie. Dziewczynka podobno coraz poważniej myśli o tym, aby iść w ślady popularnych rodziców.

Zdaniem dziennikarzy popularnego magazynu, temat przyszłości Kaliny podzielił zgodne do tej pory małżeństwo gwiazd. Rzekomo Janusz Józefowicz jest raczej sceptycznie nastawiony do tego, aby jego córka już teraz weszła w świat show-biznesu.

Zdaniem 63-latka, jego córka musi najpierw skończyć szkołę i uzyskać odpowiednie wykształcenie aktorskie. Dopiero później powinna próbować swoich sił w teatrze czy telewizji.

Zupełnie inne zdanie na temat przyszłości dziecka ma jego mama, czyli Natasza Urbańska. 45-latka podobno nie ma nic przeciwko temu, aby Kalina już teraz zdobywała pierwsze doświadczenia zawodowe.

W związku z powyższym, między Nataszą Urbańską a jej małżonkiem ma dochodzić do kłótni. Para póki co nie może dojść do porozumienia. Sytuacja podobno nie jest za wesoła.

„Chciałby ustrzec Kalinę przed nieprzyjemnościami i oskarżeniami o nepotyzm. Pamięta czego doświadczyła Natasza, dlatego chce chronić córkę. Wolałby, żeby wybrała liceum filmowe, a potem szkołę aktorską. By powoli, krok po kroku, dochodziła do swojego sukcesu. Natasza ma inne zdanie, przez to w ich domu zaczęło iskrzyć” – donieśli przedstawiciele mediów.

„Janusz nie chce, by Kalina kiedykolwiek usłyszała, że nie ma odpowiedniego wykształcenia. Boi się, że jak zacznie grać, nie będzie miała czasu na naukę” – dodał informator kolorowego magazynu.

źródło: Super Express

Zobacz również: