policja

Okropny wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych w województwie podlaskim. Samochód uderzył w matkę, która przechodziła przez pasy z trójką swoich dzieci.

Matka z dziećmi trafiła do szpitala

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 marca, tuż przed godziną 16:00 w Sokółce w województwie podlaskim. Otóż dwa samochody zderzyły się nieopodal przejścia dla pieszych. Pechowo jeden z nich uderzył w matkę, która z trójką dzieci akurat przechodziła przez pasy.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została zarówno kobieta, jak i jej pociechy. Wszyscy oni, w tym malutkie dziecko w wózku, trafili do szpitala.

„Niestety, w wyniku zderzenia pojazdów jeden z nich uderzył w kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych z trójką dzieci. Jedno z nich było w wózku. Kobieta z dziećmi trafiła do szpitala” – poinformował Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

W tej chwili funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego z Kołłątaja w Sokółce.

Wstępnie ustalono, iż po zderzeniu dwóch aut osobowych tj. passata z fordem, jeden z samochodów wleciał w pasy. Niestety akurat w tym momencie przechodziła przez nie kobieta z dziećmi.

Warto podkreślić, że obaj kierowcy zostali zbadani pod kątem trzeźwości. Okazało się, że żaden z nich nie był w stanie wskazującym na spożycie alkoholu.

Poniżej umieszczamy nagranie, które zarejestrowano w miejscu wypadku. Z pewnością to przerażąjące, gdy zobaczymy, co zostało z wózka, w którym jechało jedno z poszkodowanych dzieci.

źródło: Polsat News

Zobacz również: