nie żyje aktorka

Smutne wieści ujrzały dziś światło dzienne. Nie żyje zaledwie 24-letni policjant. „Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich…” – napisali funkcjonariusze policji z Bydgoszczy.

Policjant przegrał walkę z poważną chorobą

Przykra wiadomość napłynęła z Bydgoszczy. Właśnie w tym mieście, w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym jednego z miejscowych wydziałów prewencji, pracował młody policjant, który 20 marca odszedł na wieczną służbę.

Posterunkowy Marcin Wasielewski miał zaledwie 24 lata. Z białaczką zmagał się od trzech lat. Niestety ostatecznie policjant przegrał walkę z poważną chorobą.

Koledzy zmarłego policjanta są zdruzgotani. „Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi – posterunkowego Marcina Wasielewskiego. Marcin Wasielewski był policjantem Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Bydgoszcz – Fordon. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy Go znali” – podali bydgoscy mundurowi.

Współpracownicy zmarłego zwrócili uwagę, iż Marcin Wasielewski był zawsze przyjazną, pomocną i otwartą osobą. „Będzie nam Ciebie brakowało! Cześć Jego pamięci!” – podkreślili policjanci.

Jak już wspomnieliśmy, policjant od trzech lat walczył z białaczką. Dodajmy, że o chorobie dowiedział się po tym, jak zasłabł na szkoleniu w Warszawie. Niestety wykonane wówczas badania potwierdziły najgorsze przypuszczenia lekarzy.

Posterunkowy Marcin Wasielewski od razu poddał się leczeniu. Natomiast jego koledzy – funkcjonariusze policji zorganizowali na jego rzecz zbiórki krwi.

Niestety podjęte wysiłki, a przede wszystkim długa i ciężka walka z białaczką zakończyła się tragicznie. Zaledwie 24-letni policjant odszedł na wieczą służbę w poniedziałek, 20 marca.

źródło: Goniec

Zobacz również: