Nostradamus przepowiednia o wiośnie
foto: YouTube

Bodajże najsłynniejszy jasnowidz w historii świata przepowiedział, co wydarzy się wiosną 2023 roku. Słowa Nostradamusa przerażają. Seria koszmarnych zdarzeń ma się rozpocząć właśnie teraz.

Nostradamus przedstawił koszmarną wizję przyszłości

Przypomnijmy, iż Nostradamus był francuskim jasnowidzem, który urodził się w 1503 roku. Dar przewidywania przyszłości był u niego tak bardzo rozwinięty, że nawet współcześnie uważany jest za jednego z najbardziej znanych wizjonerów.

Podobno Nostradamus miał przewidzieć wydarzenia, do których doszło kilka wieków po jego śmierci. Chodzi chociażby o rewolucję francuską, dojście Hitlera do władzy czy też lądowanie człowieka na Księżycu.

Oczywiście należy traktować wizje Nostradamusa ze sporym dystansem. Niemniej warto zapoznać się z tym, co odnośnie wiosny 2023 roku powiedział wiele wieków temu popularny Francuz.

Słowa Nostradamusa brzmią koszmarnie. Otóż dramatyczne wydarzenia mają rozpocząć się już tegoroczną wiosną. „7 miesięcy, wielka wojna, ludzie zabici przez zło” – zapowiedział wizjoner.

Jednocześnie jasnowidz zaznaczył, że bestialstwo i okrucieństwo sięgną zenitu. Nostradamus nie krył, że ginąć będą niewinni ludzie. Sytuacja ma być gorsza niż w czasie I i II wojny światowej. Mężczyzna przypuszczał, że może dojść do użycia broni biologicznej.

To nie wszystkie straszne wizje Nostradamusa. Francuz zapowiedział, iż 2023 roku ludzie zbankrutują i będą głodować.

„Globalne ocieplenie doprowadzi wówczas do tak poważnych zmian klimatu, że ekstremalne zjawiska pozbawią niejedną osobę dachu nad głową. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka. Przyjdzie nam bowiem walczyć także z żywiołami – suszą, powodziami i wiatrem, który osiągnie rekordową prędkość” – przyznał wizjoner.

Co ciekawe, jasnowidz zabrał głos także na temat Kościoła. Nostradamus przewidywał, że papież ustąpi ze stanowiska. Natomiast jego miejsce ma zająć skandalista, który wywoła potężny wstrząs w Watykanie.

Francuski wizjoner podsumował, że Kościół znajdzie się w olbrzymim kryzysie. „Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia” – wyznał.

źródło: o2.pl

Zobacz również: