Krzysztof Skiba
foto: YouTube

Lider zespołu „Big Cyc” właśnie ogłosił radosną informacje. Krzysztof Skiba nie kryje swojego ogromnego szczęścia. Niebawem życie 58-latka mocno się zmieni.

Krzysztof Skiba planuje ślub

Celebryta zmienił bardzo mocno swoje życie prywatne. Krzysztof Skiba kilka tygodni temu (13 marca) rozwiódł się z żoną Renatą, z którą spędził ponad 30 lat.

„Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku” – mówił jeszcze jakiś czas temu Krzysztof Skiba.

Jak już wspomnieliśmy, lider „Big Cyc” od niecałych dwóch tygodni oficjalnie jest rozwodnikiem. Jednak to nie koniec zmian w życiu popularnego piosenkarza. Krzysztof Skiba właśnie ogłosił radosną nowinę.

Wokalista nie kryje, że jest bardzo szczęśliwy i zamierza wziąć kolejny ślub. Nową ukochaną Krzysztofa Skiby jest o 26-lat młodsza od niego modelka Karolina Kempińska.

Warto podkreślić, iż relacja piosenkarza z modelką wzbudza wiele emocji. Trzeba zaznaczyć, że nie zawsze są to pozytywne emocje. Powodem jest oczywiście spora różnica wieku między Skibą i Kempińską.

„Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe, na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas na żywo widział razem, wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić. Kto, podchodząc pod 60-tkę, zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości” – wyznała jakiś czas temu ukochana lidera kapeli „Big Cyc”.

„Specjaliści od mediów plotkarskich twierdzą, że nasz związek budzi większe zainteresowanie czytelników niż najbardziej gorące romanse światowego show-biznesu. Podobno klikamy się lepiej niż Shakira. Złośliwych komentarzy po prostu nie czytamy. Każdy ma prawo do miłości” – powiedział z kolei Krzysztof Skiba.

Jak widać, uczucie między muzykiem i modelką kwitnie mimo upływu czasu. „Jestem w świetnej formie, a ponadto uskrzydla mnie miłość” – nie krył piosenkarz.

To jednak nie wszystko. Krzysztof Skiba planuje znów zmienić stan cywilny. „Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub” – ogłosił gwiazdor.

źródło: Super Express

Zobacz również: