Bałtyk

Tragiczne sceny rozegrały się w poniedziałek, 27 marca w Warszawie na Bemowie. Kobieta z małym dzieckiem na rękach spadła z wysokości 8. piętra. Okoliczności dramatycznego wypadku bada aktualnie policja.

Wypadek z udziałem niespełna rocznego dziecka

Tragiczny wypadek miał miejsce przed południem 27 marca. Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że kobieta z maleńkim dzieckiem na rękach spadła z 8. piętra bloku przy ul. Górczewskiej na Bemowie.

Osoby, które widziały potworny wypadek na własne oczy, wyznały dziennikarzom, że kobieta sama skoczyła z wysokości. Razem z niespełna rocznym dzieckiem upadła na niewielki ogródek pod blokiem. Dodajmy, że zaledwie centymetry dzieliły matkę z maluchem od betonowego chodnika.

Warto podkreślić, iż policja nie zamierza póki co komentować wypadku. „Z uwagi na charakter zdarzenia nie komentujemy sprawy” – zaznaczyli mundurowi.

W tej chwili policja skupia się na ustaleniu przyczyn i okoliczności zdarzenia, które rozegrało się na Bemowie. Służby wyjaśnią, czy kobieta sama targnęła się na życie, czy też może doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Na koniec należy wspomnieć, iż zarówno matka, jak i jej dziecko przeżyli upadek z 8. piętra. Można rzec, ze to prawdziwy cud. Jednakże oboje w ciężkim stanie trafili do szpitala.

źródło: Super Express

Zobacz również: