Magdalena Ogórek
foto: YouTube

Niepokojące informacje na temat Magdaleny Ogórek ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że 44-letnia gwiazda TVP przeżywa w tej chwili trudne chwile. Powodem jest stan zdrowia bliskiej jej osoby. 

Magdalena Ogórek drży o zdrowie byłego męża

Dziennikarze popularnego dziennika donieśli, iż były mąż Magdaleny Ogórek jest w bardzo złym stanie zdrowia. Doszło nawet do tego, że Piotr Mochnaczewski trafił do szpitala, gdzie przeszedł 6-godzinną operację serca.

„Jego stan jest ciężki. Piotr dopiero w poniedziałek odzyskał przytomność, ale ma problemy z oddychaniem, bo płyn zbiera mu się w płucach” – przekazał informator jednej z poczytnych gazet.

Niestety sytuacja nie jest najlepsza. „Lekarze walczą o jego życie” – dodał człowiek z otoczenia Magdaleny Ogórek. Były ukochany gwiazdy TVP ma mieć kłopoty z ciśnieniem i krążeniem.

Przy okazji warto wspomnieć, iż były mąż Magdaleny Ogórek to były poseł SLD i rektor krakowskiej uczelni. Liczne problemy osobiste przyczyniły się do tego, że u mężczyzny pojawiły się kłopoty zdrowotne.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu media poinformowały o tym, że były ukochany Magdaleny Ogórek został zatrzymany i trafił na prokuraturę. Wówczas Piotr Mochnaczewski usłyszał pięć zarzutów. Dodajmy, że dotyczyły one m.in. działania na szkodę uczelni wyższych oraz wyłudzenia za które grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Taka sytuacja musiała odbić się na zdrowiu byłego męża Magdaleny Ogórek. „Piotr bardzo przeżył nagonkę związaną z oskarżeniami o bycie TW, których nie potwierdził sąd lustracyjny, któremu się poddał. Kolejnym ciosem był areszt tymczasowy” – przyznał przyjaciel mężczyzny.

Magdalena Ogórek martwi się o Piotra Mochnaczewskiego, chociaż od 30 listopada 2021 roku oficjalnie nie są już małżeństwem. Jednakże ze względu na 18-letnią córkę starają się być w dobrych relacjach.

Doszło nawet do tego, że jak donieśli przyjaciele Magdaleny Ogórek, w ostatnich dniach nie ma z nią prawie kontaktu.

źródło: Super Express

Zobacz również: