Paweł Kukiz
foto: YouTube

Córka Pawła Kukiza przekazała bardzo przykrą wiadomość. Okazuje się, że rodzina polityka straciła swojego przyjaciela. Chodzi o pieska imieniem Feluś. Na pewno dla lidera Kukiz’15 to ogromny cios. Nie od dziś wiadomo bowiem, że jest wielkim wielbicielem zwierząt.

Paweł Kukiz stracił ukochanego przyjaciela

Pola Kukiz opublikowała w mediach społecznościowych smutny wpis. Córka znanego polityka poinformowała, że zdechł Feluś – jeden z pupili jej taty.

„Obyś miał dużo jedzonka za TM Feluś” – napisała córka Pawła Kukiza. Kobieta dołączyła do wpisu czarno-białe zdjęcie pupila, który odszedł za Tęczowy Most. Poza tym, Pola umieściła czarne serduszko.

Kukiz
foto: Instagram

Prawdopodobnie dla Pawła Kukiza to wielki cios. W końcu był muzyk znany jest ze swojej miłości do zwierząt. Oprócz wspomnianego yorka miał jeszcze inne psy i koty. Ponadto odejście ukochanego pupila zawsze jest bardzo traumatycznym przeżyciem dla właściciela.

O tym, że Paweł Kukiz kocha zwierzęta, a zwłaszcza psy, świadczą jego wpisy w mediach społecznościowych. Polityk chętnie i często chwalił się swoimi pupilami.

Przykładowo w 2019 roku rodzina Pawła Kukiza przygarnęła nowego pieska. Zeena zastąpiła Zoykę, która wówczas odeszła za Tęczowy Most.

„W domu nowy członek rodziny-a właściwie członkini- Zeena Dołączyła do Draka (owczarek), Brunia i Felusia (yorki), Barnaby i Kocia (koty). Przyszła na miejsce Zoyki, która niestety nam odeszła niedawno Yorki załamane i unikają jak mogą tego „brzdąca”, który jest od nich ze trzy razy większy a z Drakiem był początkowo spory problem, bo dość długo nie chciał Zeenki zaakceptować. Koty mają – jak zawsze- wywalone, bo już dawno poukładały sobie całą sforę prostą metodą – „z liścia” po nosie. A Zeenka błyskawicznie się zaaklimatyzowała, co widać na ostatnich zdjęciach w jej szerokim uśmiechu” – napisał wtedy Paweł Kukiz.

źródło: Super Express

Zobacz również: