Przemysław Babiarz
foto: YouTube

Mało kto spodziewał się, że Przemysław Babiarz przeżył osobisty dramat. Znany prezenter TVP bardzo cierpiał. Powodem okazała się jego pierwsza żona. Oto szczegóły.

Przemysław Babiarz ma za sobą spore zawirowania w życiu prywatnym

Niewątpliwie Przemysław Babiarz należy do jednych z najbardziej lubianych prezenterów TVP. Wiele osób ceni go również za to, że niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Co ciekawe, dziennikarz od ponad 20 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Marzeną Babiarz. Jednak nie zawsze tak było.

Mało kto wie o tym, że Przemysław Babiarz przeżył osobisty dramat. Wiele lat temu jego poukładane życie prywatne całkowicie się rozsypało. Miał żonę i syna, których w jednej chwili stracił. „To nie był mój wybór” – przyznał w rozmowie z jedną z gazet.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że do dziś nie wiadomo, z jakiego powodu rozpadło się małżeństwo Przemysława Babiarza. Jednak wiele wskazuje na to, że dziennikarz został porzucony przez pierwszą żonę.

Pomimo dramatycznych przeżyć, Przemysław Babiarz ułożył sobie życie na nowo. Podczas targów spożywczych prezenter poznał kobietę swojego życia – Marzenę.

Ukochana dziennikarza z wykształcenia jest tłumaczką języka hiszpańskiego. Małżonkowie razem wychowali Szymona ( syna Babiarza z pierwszego małżeństwa) oraz córkę Luisę.

„Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości. To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę, że po tamtej stronie będzie nam dane być razem” – przyznał Przemysław Babiarz.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: