Krzysztof Hołowczyc
foto: YouTube

Znany polski rajdowiec – Krzysztof Hołowczyc zbulwersował opinię publiczną swoimi słowami na temat Dawida Kubackiego. Popularny „Hołek” skomentował postawę 33-letniego skoczka, który zrezygnował z udziału w zawodach Pucharu Świata, aby być przy żonie, która aktualnie przebywa w szpitalu. Jego słowa nie wszystkim przypadły do gustu.

Krzysztof Hołowczyc negatywnie zaskoczył część Polaków

Cała Polska i nie tylko trzyma kciuki za Martę Kubacką, która walczy o zdrowie w szpitalu w Zabrzu. „Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Dawida i jego żonę Martę, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i oby wszystko skończyło się dobrze” – powiedział ostatnio Rafał Kot, były fizjoterapeuta polskich skoczków, a obecnie członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego.

Oczywiście takich wypowiedzi jest dużo więcej. Ludzie przesyłają żonie Dawida Kubackiego życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Jednocześnie wspierając naszego skoczka, który podjął niespodziewaną, aczkolwiek z punktu widzenia normalnego Polaka potrzebną decyzję. 33-latek wycofał się z dalszego uczestnictwa w konkursach tegorocznego Pucharu Świata.

Nieco odmienny głos w powyższej sprawie zabrał jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich kierowców. Krzysztof Hołowczyc, bo o nim mowa powiedział coś, co zbulwersowało część opinii publicznej. Na głowę sportowca posypały się gromy.

Krzysztof Hołowczyc w rozmowie z dziennikarzem powiedział wprost, co sądzi o tym, że 33-latek zrezygnował z zawodów, aby być w szpitalu z chorą żoną.

„Piękny gest. Z mojej perspektywy, z perspektywy sportowca, trzeba walczyć. Trzeba walczyć o zwycięstwo. Oczywiście, są różnego rodzaju stany, potrzeby, ale ja jestem zdania, że trzeba stanąć na starcie i walczyć” – zaznaczył Krzysztof Hołowczyc.

Powyższa opinia wzbudziła liczne kontrowersje. Wypowiedź Hołowczyca zaskoczyła, a wręcz zbulwersowała wielu internautów. Kierowca został skrytykowany za swoje słowa. Niektóre osoby stwierdziły, że zawiodły się na rajdowcu.

„To był mój ulubiony sportowiec, ale teraz dużo stracił w moich oczach” – napisała jedna z internautek. „Takiej wypowiedzi po Hołku się nie spodziewałam” – dodała inna osoba.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: