Michał Szpak
foto: YouTube

Michał Szpak zaskoczył i to mocno swoim wyglądem. Piosenkarz zaprezentował się w niecodziennej stylizacji. Zdania na temat jego stroju są podzielone. Zobaczcie i oceńcie sami.

Michał Szpak ubrał się jak kobieta

Niewątpliwie Michał Szpak należy do jednych z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Wokalista szokuje zarówno swoim ubiorem, jak i poglądami. Nie inaczej było tym razem.

Na swoim profilu na Instagramie Michał Szpak umieścił kontrowersyjne zdjęcia. Na fotografiach widzimy piosenkarza, który wygląda jak kobieta. Celebryta ma bowiem na sobie kobiecą kreację.

Kontrowersyjny jest już sam podpis zdjęć. Michał Szpak umieścił obok zdjęć krótkie, aczkolwiek treściwe „Lady in Red”, czyli „Kobieta w czerwieni”. Natomiast poniżej piosenkarz dał hasztag „diva”.

Dokładnie rzecz biorąc, 32-letni wokalista pozuje na fotografiach w czerwonej kreacji, składającej się z peleryny, prześwitującej bluzeczki i dzwonów. Wszystkie elementy jego garderoby są krwistoczerwone.

Oczywiście tak oryginalna stylizacja wywołała liczne komentarze internautów. Co ciekawe były to bardzo skrajne opinie. „Żyj, szalej, kochaj i nie pytaj co dalej! Liczy się tu i teraz! Najlepszy”, „Uroczo Pan wygląda”, „Bardzo ładnie Panu w czerwonym” – zachwycała się część osób.

W opozycji do nich znaleźli się komentujący zbulwersowani wyglądem Michała Szpaka. „Czy pan wszędzie musi wywalać ten jęzor to takie nieestetyczne”, „Zagubiony, ale mi go nie szkoda”, „Wszystko już pokazał w stylizacji, brak tylko kokardki we włosach” – napisali.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Na koniec warto wspomnieć, iż upodobanie Michała Szpaka do kobiecych ubrań nie powinno nikogo dziwić. Zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie, co na temat seksualności mówił niegdyś w rozmowie z dziennikarzem.

„Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą” – przyznał jakiś czas temu Michał Szpak.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: