Agnieszka Kaczorowska z Klanu
foto: YouTube

Gwiazda serialu „Klan” właśnie wydała oświadczenie. Agnieszka Kaczorowska przekazała w nim szokujące wieści. Aktorka poinformowała, że straciła pracę. 

Aktorka „Klanu” ma za sobą trudne miesiące

Agnieszka Kaczorowska przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych przykrą wiadomość. Okazuje się, że znana z „Klanu” celebrytka straciła właśnie pracę.

Uspokajamy fanów serialu TVP. Nie chodzi o udział 30-latki w popularnej telenoweli. Mowa o sztuce teatralnej „Ślub doskonały”, w której ostatnio występowała gwiazdka.

W bardzo emocjonalny wpisie na Instagramie Bożenka z „Klanu” zwróciła uwagę na fakt, że to producenci podjęli decyzję o tym, aby usunąć ją z obsady „Ślubu doskonałego”.

„Wielokrotnie zapraszałam was na nasz spektakl „Ślub doskonały”. (…) Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent teatru „Tu i Teraz”, że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała. Chcę podkreślić, że to, że nie będzie mnie w weekend na scenie nie jest moją decyzją” – rozpoczęła swój wpis aktorka „Klanu”.

Agnieszka Kaczorowska zaznaczyła, że w związku z wieloma sytuacjami z przeszłości zmuszona jest odejść z projektu. Jednocześnie celebrytka podkreśliła, iż wiele poświęciła dla spektaklu już na etapie prób.

Co ciekawe, gwiazda „Klanu” wspomniała, iż osoby współpracujące z teatrem „Tu i Teraz” nie są należycie traktowane. Pojawiły się mocne oskarżenia pod adresem szefostwa instytucji.

„W związku z tą sytuacją i wieloma poprzednimi jestem zmuszona odejść z tego projektu. Potrafię stawiać granice. Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć. Tym komunikatem chce przesłać innym dużo mocy, którzy są w podobnej sytuacji” – napisała Agnieszka Kaczorowska.

„Chcę wam życzyć odwagi, aby podejmować decyzje zgodnie z własnym sercem, abyście nie pozwalali na nieodpowiednie traktowanie siebie lub kogoś. Wierzę, że coraz więcej osób będzie się przeciwstawiać się traktowaniu bez szacunku, wykorzystywaniu, straszeniu czy manipulowaniu” – dodała.

Swój wpis Agnieszka Kaczorowska zakończyła optymistycznie. Aktorka „Klanu” przyznała, że odejście z obsady spektaklu sprawiło, że otwierają się przed nią nowe możliwości.

„Te ostatnie miesiące były dla mnie ogromną lekcją. Czasem trzeba zamknąć jedne drzwi, aby mogły otworzyć się inne. Cieszę się, że mogłam się z Wami spotkać i grać dla Was” – podsumowała celebrytka.

źródło: Plejada

Zobacz również: