Olaf Lubaszenko
źródło: YouTube

Znany aktor, Olaf Lubaszenko pogrążył się w żałobie. 54-letni artysta za pomocą mediów społecznościowych przekazał bardzo smutną informację. Nie żyje bliska mu osoba. Chodzi o jego matkę, Asję Łamtiuginę. Kobieta odeszła w wieku 82 lat.

Olaf Lubaszenko żegna swoją ukochaną mamę

54-letni aktor poinformował, iż 31 marca zmarła jego ukochana mama, Asja Łamtiugina. Olaf Lubaszenko umieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie ze zmarłą matką. Dodatkowo mężczyzna opublikował wzruszający wpis, w którym pożegnał swoją rodzicielkę.

„Wiadomość najsmutniejsza ze smutnych. Dziś odeszła moja kochana Mama… Dziękuję za Twoją bezwarunkową miłość. Do zobaczenia, Mamo, kocham Cię” – napisał Olaf Lubaszenko w social mediach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Pod wzruszającym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Dodajmy, że kondolencje Olafowi Lubaszence złożyli zarówno znani koledzy, jak i zwykli Polacy.

„Ściskam cię brachu” – napisał Borys Szyc. „Olafie, współczujemy” – zaznaczyła Monika Olejnik. „Wyrazy współczucia, przykra wiadomość, miałam przyjemność poznać Twoją Mamę..” – dodała Ewa Gawryluk.

Kim była Asja Łamtiugina?

Warto wspomnieć, iż zmarła mama Olafa Lubaszenki była równie znaną aktorką, jak jej syn. Poza tym, Asja Łamtiugina zajmowała się poezją i malarstwem.

Artystka pochodzenia rosyjskiego zagrała między innymi w takich produkcjach jak „Chłopaki nie płaczą” czy „Pan Tadeusz”. Wystąpiła także w serialach „Czterej pancerni i pies” oraz „Na Wspólnej”.

Mama Olafa Lubaszenki w latach 1967–1974 współpracowała z Teatrem Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu. Natomiast w latach 1976–1978 występowała w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

źródło: Super Express

Zobacz również: