Jarosław Kaczyński
foto: YouTube

Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości bardzo zmartwili się słowami Marka Suskiego. Polityk wyznał, że Jarosław Kaczyński zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Jarosław Kaczyński miał początki sepsy

Przypomnijmy, iż w grudniu 2022 roku Jarosław Kaczyński przeszedł kolejną operację kolana. Prezes PiS przebywał w szpitalu około dwa tygodnie. Później miał rozpocząć rehabilitację.

Tymczasem bliski współpracownik lidera Prawa i Sprawiedliwości przekazał przykre wiadomości na temat stanu zdrowia prezesa. Marek Suski przyznał, że Jarosław Kaczyński miał poważne kłopoty ze zdrowiem.

„Miał problemy po tym zabiegu i miał takie początki sepsy” – zdradził polityk partii rządzącej.

Na szczęście w tej chwili sytuacja uległa znacznej poprawie. Marek Suski wyjawił, iż Jarosław Kaczyński czuje się lepiej i niebawem wróci do aktywności zawodowej.

„Rozmawialiśmy dłuższy czas. Myślę, że niedługo ruszy. Rozpoczyna też serię spotkań, w których będzie wyznaczał nam przedwyborcze zadania. Jest dobrze” – ocenił przedstawiciel PiS.

Jednocześnie polityk zwrócił uwagę, iż Jarosław Kaczyński jest dużo bardziej pracowity niż jego główny rywal polityczny – Donald Tusk.

Przy okazji warto podkreślić, iż kampania wyborcza PiS rozpoczęła się już w połowie marca. Politycy partii rządzącej odwiedzają kolejne miasta w Polsce. Jak na razie Jarosław Kaczyński nie dołączył do swoich kolegów. Jednakże, jak zapowiedział Marek Susin, w najbliższym czasie ma to ulec zmianie.

źródło: Goniec

Zobacz również: