Dawid Kubacki
foto: YouTube

Dawid Kubacki nadal czuwa przy swojej żonie, która z powodu poważnych kłopotów ze zdrowiem wylądowała w szpitalu. O zawodniku i jego rodzinie nie zapominają jednak pozostali skoczkowie Pucharu Świata. Świadczy o tym wspaniały gest, który uczynili w czasie sobotniej rywalizacji w słoweńskiej Planicy.

Dawid Kubacki może liczyć na swoich kolegów

Niewątpliwie przepiękne chwile miały miejsce podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy. Skoczkowie narciarscy po raz kolejny przekazali wyrazy wsparcia dla Dawida Kubackiego i jego chorej żony Marty.

Warto podkreślić, iż rodzina skoków narciarskich uczyniła to w cudowny i oryginalny sposób. Dokładnie rzecz biorąc, skoczkowie przygotowali dla Dawida i Marty Kubackich piękną niespodziankę w postaci wielkiej tablicy z życzeniami.

Fotografia tablicy niespodzianki skierowanej do Dawida Kubackiego i jego żony opublikował w mediach społecznościowych jeden z dziennikarzy, którzy znaleźli się w Planicy.

„Tradycyjne party w Planicy już wystartowało. A skoczkowie wciąż też myślami przy Marcie i Dawidzie Kubackich” – napisał na Twitterze Kamil Wolnicki, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”.

Na fotografii umieszczonej w mediach społecznościowych przed dziennikarza widzimy wspomnianą planszę, którą przygotowała dla Kubackich cała rodzina skoków narciarskich. Na tablicy znalazł się duży napis „Kochana Marto, szybkiego powrotu do zdrowia”.

Warto dodać, że pod tym tekstem podpisało się wiele osób ze świata skoków. Poza tym, pojawiły się też serduszka, słońce i wielki bukiet kwiatów.

„Tradycyjne party w Planicy już wystartowało. A skoczkowie wciąż też myślami przy Marcie i Dawidzie Kubackich” – napisał Kamil Wolnicki.

źródło: Super Express

Zobacz również: