wypadek dziecka

Do niecodziennego i bulwersującego zdarzenia doszło na jednej z polskich dróg. Mężczyzna zaatakował policjantkę. Mundurowa została brutalnie pobita. Wszystko nagrała kamera samochodowa. Nagranie trafiło już do sieci.

Policjantka interweniowała będąc po służbie

Pobicie miało miejsce na drodze w Nowej Rudzie w województwie dolnośląskim. Policjantka, która była już po służbie, próbowała odebrać kluczyki 23-letniemu kierowcy. Zachowanie młodego mężczyzny zagrażało innym uczestnikom ruchu.

Niestety 23-latek nie zamierzał oddać kluczyków. Kierowca ten wysiadł z samochodu, uderzył policjantkę, a następnie uciekł.

Agresywnego mężczyznę ujęto po dwóch godzinach od pobicia. O całej sprawie dolnośląską policję poinformowali świadkowie incydentu na drodze koło Nowej Rudy.

Krewki 23-latek usłyszał cztery zarzuty: napaści i pobicia policjantki, posiadania znacznej ilości narkotyków, stosowania gróźb karalnych wobec świadka zdarzenia oraz próby wręczenia łapówki. Dodajmy, że oskarżonemu grozi nawet 20 lat więzienia.

Warto zaznaczyć, iż całe zdarzenie zarejestrowała kamera samochodowa. Na nagraniu widzimy moment, w którym wspomniany 23-letni kierowca brutalnie pobił policjantkę.

Poniżej zamieszczamy wspomniane wideo. Należy podkreślić, iż nagranie pojawiło się na profilu „Służby w akcji” na Facebooku.

Na filmiku można zauważyć, iż kilka aut blokuje ruch na drodze. Przy jednym z pojazdów stoi policjantka. Nagle ze srebrnego samochodu marki Ford wysiada mężczyzna. Silnymi uderzeniami w twarz powala kobietę na ziemię.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: