Monika Richardson
foto: YouTube

Była gwiazda TVP chętnie dzieli się z internautami swoimi poglądami na różne tematy. Tym razem Monika Richardson powiedziała, co sądzi na temat zbliżających się Świąt Wielkanocnych oraz postaci Jezusa. Trzeba przyznać, że zdanie celebrytki może wiele osób zszokować.

Monika Richardson snuje refleksje na temat życia i śmierci

Popularna dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych wpis dotyczący zbliżającej się Wielkanocy. Do postu na Instagramie Monika Richardson dodała zdjęcie, na którym widzimy nietypową mieszankę dekoracji.

Otóż na fotografii zauważymy figurkę różowego Buddy, zajączka wielkanocnego oraz świeczkę. Obok zdjęcia celebrytka umieściła swoje rozważania na temat Świąt.

Monika Richardson nie kryła, że jej podejście do Świąt Wielkanocnych nie jest tradycyjne. „A tak serio: jak robicie, żeby ta noc była naprawdę wielka? Bo moje są ostatnio raczej małe. Albo wszystkie tak samo duże. Święta mają sens w spotkaniu z rodziną, we wspólnym czasie, wspólnym gotowaniu, w rozmowach” – podkreśliła kobieta.

Dalej było jeszcze bardziej kontrowersyjnie. Monika Richardson zabrała głos w sprawie Jezusa. „Ale że ktoś umarł za mnie – nie czuję. Nie zrozumcie mnie źle, mam ogromne współczucie dla Jezusa. Wiem, że był taki ktoś, wiem że był dobry. Czuję jego cierpienie i czuję, że cierpiał i umarł bez winy” – stwierdziła celebrytka.

Następnie dziennikarka zaczęła snuć refleksje na temat życia i śmierci. „Ale widzicie, śmierć nie ma dla mnie większego znaczenia. Cykl życia nigdy się nie kończy i w tym sensie, nigdy się nie zaczyna. Wielkanoc to symbol nowego życia, wiem, ale co było nie tak ze starym? Jesteśmy zbudowani z naszych błędów, potknięć, nie możemy i nie powinniśmy się ich wypierać. Po co? Żeby jeszcze raz iść tą samą drogą, tak samo głupi i ślepi?” – wyjaśniła Richardson.

Na koniec swojego refleksyjnego wpisu byłą gwiazda TVP złożyła internautom życzenia. „No dobrze, może to nie miejsce na takie rozkminy. Miejcie się dobrze i bądźcie dobrzy dla siebie. Fajnie, że tu jesteście. Wasza M.” – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

źródło: Super Express

Zobacz również: