Dawid Kubacki
foto: YouTube

Na szczęście Dawid Kubacki i jego małżonka mają już za sobą najtrudniejsze chwile. Teraz wiele osób zastanawia się, czy rodzina skoczka narciarskiego spędzi nadchodzącą Wielkanoc razem. Czy lekarze pozwolą wrócić na Święta Marcie do domu?

Dawid Kubacki opowiedział o planach na Wielkanoc

Jak już dobrze wiemy, stan zdrowia Marty Kubackiej poprawia się z każdym dniem. Potwierdził to sam 33-letni sportowiec.

„Na pewno nas czeka jeszcze długa droga w rehabilitacji, w tym, żeby wrócić do domu w pełni sprawnym i ze spokojem, że wszystko jest ok. Ale jest w dobrych rękach, jest na pewno dobrze zaopiekowana, robi bardzo szybkie postępy, jak na ten krótki czas od tego co się stało i to jest najważniejsze i to, co daje nam siłę do tej walki” – przyznał jakiś czas temu Dawid Kubacki.

Co zatem poprawiająca się kondycja zdrowotna Marty sprawi, że kobieta będzie mogła spędzić Wielkanoc z najbliższymi? Głos na ten temat zabrał sam skoczek narciarski.

„Na pewnie 99 procent świętą będą w rozjazdach. Powiem tak: całą rodziną, ale nie jednocześnie. Chyba, że nam zrobią niespodziankę i nas ze szpitala „wygonią”. Wiem, że żona jest pod opieką profesjonalistów i jeżeli będą mieli jakiekolwiek wątpliwości, to będą woleli zostawić ją dłużej, żebyśmy potem wrócili do domu bezpiecznie, z przekonaniem, że nic podobnego już się nie wydarzy” – wyjaśnił Dawid Kubacki.

„Lekarze też nie mogą podać konkretnej daty. Jeżeli będą pewni, to my się dowiemy kilka dni wcześniej, że wracamy do dom” – dodał 33-letni zawodnik.

źródło: Fakt

Zobacz również: