Teresa Lipowska
foto: YouTube

Gwiazda „M jak Miłość” tuż przed Wielkanocą zdobyła się na piękni gest. Jednocześnie Teresa Lipowska zaapelowała do swoich wielbicieli. Wydaje się, że jej słowa poruszą najtwardsze serca.

Teresa Lipowska odwiedziła Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie

Tuż przed Wielkanocą lubiana i szanowana aktorka zdecydowała się odwiedzić Dom Artystów Weteranów Scen Polskich, który znajduje się w podwarszawskim Skolimowie. Teresa Lipowska wzięła tam udział w spotkaniu z okazji zbliżających się świąt.

Aktorka znana z TVP uczestniczyła w raczej skromnym przyjęciu, które wydano dla mieszkańców placówki. Na stole w Skolimowie pojawiły się świąteczny żurek i jajka. Oczywiście nie zabrakło też świątecznych życzeń.

Teresa Lipowska wspólnie z koleżankami i kolegami artystami śpiewała także ludowe piosenki, a także wysłuchała występu zespołu Pruszkowiacy. Co ciekawe, razem z aktorką „M jak Miłość” świętowały m.in. Halina Jabłonowska, piosenkarka Joanna Rawik czy tancerka Ryszarda Gozdowska.

Po tej wzruszającej wizycie Teresa Lipowska postanowiła zaapelować do swoich fanów. Najwyraźniej spotkanie w Skolimowie wywarło na kobiecie ogromne wrażenie.

Artystka zachęciła swoich wielbicieli, aby pamiętali o osobach starszych, które mieszkają w domach opieki, a także o swoich własnych członkach rodziny. Jednocześnie wspomniała o Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

„Bardzo chętnie tu przyjeżdżam i podczas obiadu chętnie podzieliłam się jajeczkiem ze swoimi starszymi kolegami. Niestety już nie wszyscy, część odeszła, część jest chora. Mamy duży kontakt z tymi, co pozostali. Wspominamy razem cudowne rzeczy. Tak jak im, tak i państwu składam najserdeczniejsze życzenia. Spokojnych, radosnych, rodzinnych świąt. Teraz te rodziny się bardzo rozpadają, jeden na Seszele, a drugi na Karaiby, prawda? Żeby to jajeczko było z dziećmi, wnukami i najbliższymi. Uśmiechajcie się. Przychodzi wiosna i będzie cudownie” – powiedziała Teresa Lipowska.

źródło: Pomponik

Zobacz również: