Dawid Kubacki
foto: YouTube

Chociaż Dawid Kubacki ma teraz na głowie kłopoty rodzinne, to skoczek narciarski nie zapomina o swoich fanach. 33-latek pojawił się w nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych Polski Związek Narciarski. Z ust zawodnika padły wzruszające słowa.

Dawid Kubacki złożył wielbicielom życzenia na Wielkanoc

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Dawid Kubacki opowiedział dziennikarzom o tym, jak będzie wyglądać tegoroczna Wielkanoc w jego domu. Skoczek narciarski zapowiedział, że spędzi Święta w rozjazdach.

„Określę to tak: całą rodziną, ale nie jednocześnie. Chyba, że zechcą nam zrobić niespodziankę i nas wyproszą ze szpitala. Wiem, że żona jest pod opieką profesjonalnych lekarzy i jeżeli będą mieli jakiekolwiek wątpliwości, to będą woleli zostawić ją na dłużej, żebyśmy potem wrócili do domu bezpiecznie, wiedząc, że nic złego już się nie wydarzy” – ujawnił Dawid Kubacki.

Marta Kubacka musi jeszcze pozostać jakiś czas w szpitalu, zatem jej powrót do domu na Wielkanoc jest niemożliwa. Natomiast 33-letni zawodnik podkreślił, iż jego żona czuje się coraz lepiej.

„Z dnia na dzień sytuacja się poprawia. To wszystko jeszcze trochę potrwa i ta droga wcale nie będzie ani łatwa, ani szybka. Wierzę jednak, że finalnie wrócimy z Martą do domu i będziemy się mogli dalej cieszyć życiem” – przyznał sportowiec.

Pomimo licznych spraw na głowie, Dawid Kubacki nie zapomniał o swoich kibicach. Skoczek narciarski przygotował dla nich wyjątkowe życzenia. Warto zaznaczyć, że nagranie z 33-letnim zawodnikiem można obejrzeć na Instagramie Polskiego Związku Narciarskiego.

W specjalnym wideo Dawid Kubacki zwrócił się bezpośrednio do swoich fanów. Sportowiec złożył im życzenia z okazji Wielkanocy. Dodajmy, że słowa zawodnika chwytają za serce. Wszystko z powodu obecnej sytuacji rodzinnej 33-latka.

„Chciałbym wam życzyć zdrowych i spędzonych w rodzinnym gronie świąt wielkanocnych. Żebyście ten wyjątkowy czas przeznaczyli dla rodziny i żebyście mogli się wspólnie cieszyć i radować z tego, co jest. Wesołych świąt!” – powiedział na nagraniu Dawid Kubacki.

Jak nie trudno się domyślić, pod postem z życzeniami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Przeważnie to życzenia dla zawodnika i jego żony Marty. Internauci zapewniali, iż trzymają kciuki, aby małżonka Kubackiego szybko wróciła do zdrowia.

źródło: Interia

Zobacz również: