Agnieszka Chylińska
foto: YouTube

Gwiazda TVN niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Pewnie z tego powodu niewielu fanów Agnieszki Chylińskiej zdaje sobie sprawę z tego, że artystka jest po rozwodzie.

Agnieszka Chylińska rozstała się z pierwszym mężem

Wokalistka jest dziś związana z tajemniczym Markiem. Piosenkarka doczekała się z nim trójki dzieci. Co ciekawe, nie jest to jednak pierwszy mąż Agnieszki Chylińskiej. Okazuje się, że gwiazda ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo.

Swojego pierwszego męża – Krzysztofa Krisa Krysiaka poznała w 1996 roku. Początkowo Agnieszka Chylińska sądziła, że „Krzysztof miał być facetem tylko na kolejną noc”. Jednak szybko uświadomiła sobie, że to mężczyzna, z którym „można jeszcze miło spędzić dzień”.

Piosenkarce podobało się to, że ukochany miał własne zdanie i potrafił się z nią nie zgodzić. Agnieszka Chylińska wyznała nawet, że pierwszy mąż przypominał jej brata, w którego od najmłodszych lat była wpatrzona.

Dzięki Krzysztofowi Agnieszka Chylińska przeszła ogromną przemianę. To dla niego rzuciła palenie i zaczęła dbać o siebie.

Niestety uczucie między gwiazdą TVN i Krisem Krysiakiem nie przetrwało próby czasu. Para była razem przez ponad sześć lat. W 2002 r. pobrali się, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie szesnaście miesięcy.

Agnieszka Chylińska wyznała po latach, iż rozwód był „bolesnym i trudnym czasem”. Dzisiaj piosenkarka nie chce wracać do przykrych wspomnień.

źródło: Plejada

Zobacz również: