Grzegorz Markowski Perfect
foto: YouTube

Wielbiciele zespołu „Perfect” od jakiegoś czasu z niepokojem czekają na informacje na temat stanu zdrowia Grzegorza Markowskiego. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiła się najnowsza fotografia wokalisty. Patrząc na zdjęcie wielbiciele nie mają już wątpliwości, co do aktualnej kondycji artysty.

Grzegorz Markowski spędza Święta z córką Patrycją

Najnowszą fotografię Grzegorza Markowskiego opublikowała na Instagramie jego córka Patrycja. Wokalistka zamieściła zdjęcie z ojcem z okazji Wielkanocy.

Poza tym złożyła wielbicielom życzenia świąteczne i zdradziła co nieco na temat swoich Świąt. Ze słów Patrycji wynika, że Wielkanoc Markowscy spędzają w gronie rodziny. Ponadto, ważnym elementem świętowania jest rezurekcja. „My już po rezurekcji przy rodzinnym stole. Uwielbiam te święta. Odrodzenia dla Was” – napisała piosenkarka.

Na wspomnianej fotografii widzimy delikatnie uśmiechniętych Grzegorza i Patrycję Markowskich. Użytkownicy mediów społecznościowych od razu zwrócili uwagę na osobę byłego lidera „Perfectu”.

Zdaniem internutów Grzegorz Markowski wygląda bardzo dobrze. Świadczyć może to o tym, iż z jego samopoczuciem zarówno ficzycznym, jak i psychicznym jest w porządku.

„Zdrowych, spokojnych świąt dla was. Widać, że tata super się czuje, czyli po kłopotach ze spadkiem formy nie ma już śladu”, „Cudownego czasu dla was i niech świąteczny nastrój nie opuszcza was jak najdłużej. Widać, że zdrowie i szczęście jest. Oby jak najdłużej”, „Samych cudowności dla was. Widzę, że pan Grzegorz w dobrej formie. Super” – napisali fani Grzegorza Markowskiego.

źródło: Plejada

Zobacz również: