Katarzyna Skrzynecka
foto: YouTube

Z pewnością Katarzyna Skrzynecka należy do jednych z najbardziej ulubionych aktorek w naszym kraju. Jednak nawet ona czasem jest krytykowana przez opinię publiczną. Tak było w tegoroczne Święta Wielkanocne. Użytkowników Instagrama mocno zniesmaczyło zdjęcie, które artystka wstawiła w mediach społecznościowych.

Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją córkę

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które pokazuje ją, jej męża i córkę Alikię IIę. Z pozoru zwykła fotografia wywołała spore kontrowersje. Część internutów zarzuciło Katarzynie Skrzyneckiej, że użyła filtrów upiększających.

Jednak nie to było najgorsze zdaniem użytkowników Instagrama. Niektórzy ludzie dopatrzyli się skandalicznego ich zdaniem zachowania. Otóż Katarzyna Skrzynecka miała rzekomo zastosować cyfrowy retusz również na twarzy swojej córki.

„Nawet dziecko musi mieć mega filtr?” – zapytała Katarzynę Skrzynecką jedna z internautek. Aktorka nie odpowiedziała na to pytanie.

Natomiast na złośliwośc użytkowniczki Instagrama zaregowali inni internauci. Co ciekawe stanęli oni w obronie Katarzyny Skrzyneckiej. „Więcej życzliwości na święta życzę”, „Daruj sobie”, „Córka jak z obrazka” – napisali wielbiciele aktorki.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: