Marta Kaczyńska
foto: YouTube

Niewątpliwie najnowszy wpis Marty Kaczyńskiej nikogo nie pozostawi obojętnym. Patrząc na to, co opublikowała córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, serce krwawi. 

Marta Kaczyńska reaguje na kolejną rocznicę katastrofy smoleńskiej

W dniu wczorajszym tj. 10 kwietnia minęło 13 lat od katastrofy samolotu Tupolew z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie. Poza głową państwa zginęło wówczas także 95 innych osób, które określono później mianem polskiej elity.

Pod Smoleńskiem w tragicznych okolicznościach śmierć ponieśli przedstawiciele Parlamentu, sił zbrojnych, bliscy osób zamordowanych przez NKWD w Katyniu oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie – Ryszard Kaczorowski.

Marta Kaczyńska straciła w katastrofie smoleńskiej zarówno tatę, jak i mamę. Kobieta pojawiła się w poniedziałek, 11 kwietnia na Wawelu, aby uczcić pamięć tragicznie zmarłych rodziców. Dodajmy, że 42-latce towarzyszył trzeci mąż Piotr Zieliński.

W związku z tragedią sprzed 13 lat Marta Kaczyńska opublikowała także emocjonalny post. Łzy napływają do oczu, gdy popatrzy się na to, co wstawiła w mediach społecznościowych córka pary prezydenckiej.

Marta Kaczyńska umieściła w sieci wzruszające zdjęcie swoich rodziców. W ten sposób postanowiła uczcić pamięć zmarłej mamy i taty.

Dokładnie rzecz biorąc na Facebooku prezydentówny zobaczymy fotografię Marii i Lecha Kaczyńskich, którzy z uśmiechem wykonywali swoje obowiązki względem ojczyzny i obywateli.

Wydaje się, że Marta Kaczyńska właśnie w taki sposób chciała zapamiętać swoich ukochanych rodziców.

Jak nie trudno się domyślić, wpis jedynej córki Kaczyńskich wzbudził sporo emocji. Użytkownicy Facebooka, pomimo politycznych podziałów, nie szczędzili wyrazów współczucia. Nic dziwnego, w końcu utrata dwójki rodziców w jednym momencie to niewyobrażalna tragedia.

źródło: Goniec

Zobacz również: