Justyna Kowalczyk-Tekieli
foto: YouTube

Legenda polskich biegów narciarskich zaskoczyła swoich wielbicieli. Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała wyjątkowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Fotografie rozczuliły użytkowników Instagrama. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała swojego synka

Odkąd Justyna Kowalczyk-Tekieli zakończyła profesjonalną karierę sportowca, słychać o niej sporadycznie. Tak naprawdę wielbiciele ikony biegów narciarskich mogą dowiedzieć się czegokolwiek na jej temat z mediów społecznościowych. Na szczęście 40-latka jest dość aktywna na Instagramie.

Ostatnio Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała fotografie, na których fani byłej biegaczki mogą zobaczyć jej synka. Przypomnijmy, że Hugo przyszedł na świat we wrześniu 2021 roku. Ojcem chłopca jest mąż 40-latki, czyli Kacper Tekieli.

Użytkownicy Instagrama nie kryli zdumienia. Mało kto spodziewał się bowiem, że syn Justyny Kowalczyk-Tekieli tak wyrósł. Co prawda na zdjęciach dziecko ma zakrytą twarz, ale po jego posturze widać, że staje się coraz większym chłopakiem.

Przy okazji warto dodać, iż Justyna Kowalczyk-Tekieli znakomicie odnalazła się w roli mamy. Godnym podkreślenia jest fakt, iż sportsmenka nie zrezygnowała ze swojej pasji. Po prostu Hugo towarzyszy jej w większości wypraw w góry.

Poniżej prezentujemy zdjęcia synka sportsmenki. Należy zwrócić uwagę, iż legenda biegów narciarskich umieściła je w mediach społecznościowych z okazji Wielkanocy. Zatem zobaczcie sami, jak bardzo wyrósł Hudo.

źródło: Super Express

Zobacz również: