Pierwsza Komunia Święta

Sezon Pierwszych Komunii Świętych coraz bliżej. W związku z tym, wiele osób zastanawia się nad tym, jaki prezent wybrać dla dziecka pierwszokomunijnego. Niewątpliwie sytuacja, o której napisali dziennikarze jednego z portali, pokazuje, iż czasami dochodzi do kuriozalnych sytuacji.

Pierwsza Komunia Święta – co podarować dziecku?

Generalnie przyjęło się, że to dzieci najbardziej czekają na prezenty z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Tymczasem jedna z sytuacji pokazuje, że czasem jest zgoła inaczej. To pazerni rodzice są bardziej zainteresowani podarkami niż ich pociechy.

Zdarzenie, o którym opowiemy, udowadnia, iż czasem rowery, telefony, czy też zegarki nie są wystarczająco dobrym prezentem z okazji Pierwszej Komuni Świętej. Co ciekawe, wcale nie chodzi o dzieci, a o ich chciwych opiekunów.

Pani Marzena opowiedziała dziennikarzom bulwersującą historię. Otóż kobieta jest matką chrzestną swojego bratanka. Chłopiec w tym roku przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

Chrzestna ma znakomity kontakt zarówno z dzieckiem, jak i jego ojcem. Za to zupełnie nie dogaduje się z partnerką swojego brata.

Z uwagi na dobro rodziny kobieta toleruje ją. Jednak to co ostatnio zrobiła ukochana brata, przechodzi wszelkie pojęcie. Dodajmy, że było to związane ze zbliżającą się Pierwszą Komunią Świętą chrześniaka pani Marzeny.

Chłopiec już wcześniej wyznał cioci, iż jego wymarzonym podarunkiem byłby popularny dziś wśród młodzieży smartwatch. Kobieta postanowiła spełnić życzenie Mateusza i zakupiła zegarek.

Tymczasem niedawno otrzymała zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą chrześniaka. To co odkryła wewnątrz zaproszenia zszokowało ją.

Otóż wewnątrz znajdował się liścik, z którego wynikało, że jej chrześniak marzy rzekomo o wycieczce na Malediwy. Pani Marzena od razu skojarzyła, iż autorem karteczki nie był wcale jej bratanek. List napisała partnerka brata, która bardzo chciałaby wyjechać na Malediwy, ale z powodów finansowych nie może tego pomysłu zrealizować.

źródło: Goniec

Zobacz również: