gwałt w Warszawie

Niepokojące wieści napłynęły spod jednego z dużych polskich miast. Na obwodnicy Poznania doszło do potężnego karambolu. W tej chwili na drodze panują ogromne utrudnienia. Natomiast policja skomentowała to groźne zdarzenie.

Karambol miał miejsce na autostradzie A2

Do niebezpiecznego karambolu doszło dziś tj. we wtorek, 11 kwietnia, wczesnym popołudniem, około godziny 12:30. Ogromny zbiorowy wypadek wydarzył się na 163. km autostrady A2, na odcinku pomiędzy węzłami Luboń i Komorniki.

Według pierwsze doniesień służb drogowych, w karambolu uczestniczyło aż 11 pojazdów. Miały to być auta osobowe.

Oczywiście w wyniku karambolu powstały potężne utrudnienia w ruchu. Dziennikarze popularnego radia poinformowali, iż na trasie w kierunku Świecka, na krótkim, około 20-kilometrowym odcinku, kumulują się samochody osobowe.

Do sprawy karambolu odniósł się przedstawiciel poznańskiej policji. „Potwierdzam, w zdarzeniu brało udział 11 samochodów osobowych. Te samochody stoją obecnie na lewym, skrajnym pasie. Tam pracują też policjanci. Na szczęście droga jest w tym miejscu trzypasmowa, dlatego pozostałe dwa pasy w kierunku Świecka są przejezdne” – przekazało w rozmowie z mediami biuro prasowe policji w Poznaniu.

Dziennikarze podali, iż prawdopodobnie policja zakwalifikuje karambol jako kolizję. Na szczęście żaden z uczestników wypadku nie odniósł obrażeń. Szczegółowe okoliczności incydentu na A2 zbadają policjanci.

źródło: Radio Zet

Zobacz również: