Dominika Kluźniak
foto: YouTube

Niewątpliwie Dominika Kluźniak uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych aktorek w naszym kraju. Z tego powodu, robi się przykro, gdy dowiadujemy się, co ją spotkało. 42-latka przeżyła traumę przez swojego byłego już partnera i znaną koleżankę.

Dominika Kluźniak próbowała ratować swój związek

42-letnia aktorka największą popularność zyskała dzięki roli Ewy Mostowiak w serialu „M jak miłość”. W przeciwieństwie do swojej bohaterki, Dominika Kluźniak doświadczyła w życiu prywatnym bardzo przykrej sytuacji.

Dziennikarze donieśli, że Dominika Kluźniak została zdradzona przez swojego partnera. Chodzi o Bartosza Głogowskiego, z którym aktorka była związana przez wiele lat. Chociaż nigdy nie wzięli ślubu, to byli niemal jak małżeństwo. Doczekali się nawet córeczki.

Niestety niespodziewanie wyszło na jaw, że mężczyzna zdradził Dominikę Kluźniak. Co ciekawe, okazało się, że zrobił to z bardzo popularną niegdyś piosenkarką – Natalią Lesz.

Media ostro skrytykowały niewierność Bartosza Głogowskiego. Dziennikarze obwieścili nawet, że aktor przez tak potowrne zachowanie zniszczył całkowicie swój wizerunek przykładnego ojca i partnera.

Niewątpliwie opisywany incydent mocno odbił się na Dominice Kluźniak. Artystka przypuszczalnie przeszła przez prawdziwe piekło. W końcu to coś niewyobrażalnie przykrego, być zdrdzonym przez kogoś komu się bezgranicznie ufa.

Należy jednak zwrócić uwagę, że Dominika Kluźniak próbowała ratować związek z Bartoszem Głogowskim. Powodem tak heroicznej psotawy było dobro ich wspólnego dziecka. Ostatecznie jednak aktorskiej parze nie udało się pozostać razem.

Co ciekawe, po latach Dominika Kluźniak przyznała, że mocno cierpiała z powodu zdrady partnera. 42-latka straciła wiele nerwów, okropnie się stresowała. Nigdy jednak nie pokazywała tego na zewnątrz, gdyż dobro dziecka zawsze było dla niej priorytetem.

źródło: Lelum

Zobacz również: