Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Aktorka „M jak Miłość” poruszyła użytkowników mediów społecznościowych. Wszystko z powodu jednego zdjęcia, które Katarzyna Cichopek opublikowała na Instastory. 

Katarzyna Cichopek pochwaliła się babcią

Gospodyni „Pytania na śniadanie” rozczuliła swoich wielbicieli pewną fotografią umieszczoną na Instagramie. Otóż na zdjęciu widzimy Katarzynę Cichopek z babcią.

Dokładnie rzecz biorąc na fotografii widzimy splecione dłonie Katarzyny Cichopek i jej ukochanej babci. To co przedstawia fotografia, potwierdza tylko słowa aktorki „M jak Miłość”. 41-latka bowiem wielokrotnie podkreślała, że ma bardzo bliski kontakt ze swoją babcią.

Z pewnością w powyższym kontekście nie bez znaczenia jest podpis pod zdjęciem. „Moja Babunia kochana” – napisała Katarzyna Cichopek.

Przy okazji warto wspomnieć, iż nestorka rodu na co dzień mieszka z rodzicami gwiazdy TVP. To właśnie mama i tata gospodyni „Pytania na śniadanie” opiekują się starszą kobietą. Przypuszczalnie dzięki temu, że babcia mieszka z rodzicami Katarzyny Cichopek, ta może często widywać się z seniorką.

Co ciekawe, babcia Katarzyny Cichopek będzie obchodzić w tym roku wyjątkowe, bo 100. urodziny.

Katarzyna Cichopek
foto: Instagram/katarzynacichopek

Oczywiście Instastory z serialową Kingą Zduńską spotkało się z licznymi komentarzami. Użytkownicy mediów społecznościowych nie kryli wzruszenia. Z pewnością wielu osobom łza zakręcila się w oku.

Babcia jest inspiracją dla gwiazdy TVP

W jednym z wywiadów Katarzyna Cichopek opowiedziała o swojej babci. Aktorka nie kryła, że kobieta jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. 41-latka stwierdziła nawet, że jest dla niej inspiracją

Skusiła się także na pewne wyznanie. Okazuje się, że aktorka otrzymała swoje imię właśnie po niej. Co więcej, panie chętnie ze sobą śpiewają, a także są dla siebie wsparciem.

Z kolei w jednym z ubiegłorocznych wpisów na Instagramie, Katarzyna Cichopek przyznała, że podziwia swoją babcię za to, że mimo przeciwności losu, wciąż pozostała pogodną i ciepłą osobą.

„Miała bardzo trudne, bardzo ciężkie życie. Przetrwała wojnę, więc jest dla mnie wzorem, że pomimo tak trudnych doświadczeń (…) jest tak uśmiechnięta i pozytywna”  – zaznaczyła aktorka „M jak Miłość”.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: