Justyna Żyła
foto: YouTube

Z pewnością Justyna Żyła potrafi wzbudzać kontrowersje. Nie inaczej było tym razem. Wszystko z powodu zdjęcia, które celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych. Kobieta pochwaliła się na nim nowym wyglądem.

Justyna Żyła przeszła zabieg medycyny estetycznej

Była żona Piotra Żyły zdecydowała się poprawić swój wygląd. W związku z tym, celebrytka postanowiła się udać do kliniki medycyny estetycznej. Tam kobieta poddała się zabiegowi.

Co ciekawe, Justyna Żyła bez oporów zrelacjonowała swoją wizytę w salonie. Mało tego, kobieta zaprezentowała również efekty zabiegu, który specjaliści wykonali na jej twarzy.

Jak się okazało, eksperci ostrzyknięli czoło Justyny Żyły botoksem. Dodajmy, że zabieg przeprowadziła sama właścicielka kliniki.

Bez dwóch zdań celebrytka była zadowolona z efektów wizyty w salonie. Świadczy o tym fakt, że była żona Piotra Żyła nazwała specjalistkę „mistrzem”.

Poniżej publikujemy zdjęcie Justyny Żyły. Sami możecie ocenić, czy rzeczywiście kobieta wygląda teraz lepiej. A może zabieg nie był jej wcale potrzebny?

Justyna Żyła
foto: Instagram/justynazyla

Na koniec warto wspomnieć, iż Justyna Żyła wyznała niegdyś, że lubi poprawiać swój wygląd. Celebrytka chętnie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Doo tej pory, była ukochana skoczka poddała się zabiegowi radiofrekwencji, nazywanej „nieoperacyjnym liftingiem” oraz powiększeniu ust. Ponadto zafundowała sobie też mezoterapię igłową pod oczami, aby nawilżyć to miejsce i zmniejszyć cienie.

źródło: Plejada

Zobacz również: