Krzysztof Jackowski
foto: YouTube

Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił swoją najnowszą wizję. Według wizjonera z Człuchowa w najbliższych tygodniach wydarzy się coś niedobrego.

Krzysztof Jackowski snuje pesymistyczną wizję bliskiej przyszłości

Tym razem Krzysztof Jackowski przedstawił swoją wizję bliskiej przyszłości. Jasnowidz powiedział bowiem o tym, co czeka nas w czerwcu tego roku.

Krzysztof Jackowski mówiąc o tym, co stanie się za kilka tygodni, wspomniał o krachu. Dodajmy, że według Człuchowianina, negatywne zjawisko rozpoczęło się już w kwietniu.

„Miesiąc kwiecień, który się zaczął, w tamtym roku kojarzył mi się jako miesiąc początku krachu, początku kryzysu, który będzie długim kryzysem. Ten długi kryzys będzie się ciągnął, jeśli nie miesiącami, to latami. Ten dziwny krach spowoduje systematyczne obniżanie się standardów życia społeczeństw w krajach zachodnich. Kwiecień jest tego początkiem” – przyznał Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski zwrócił uwagę, że dojdzie do zaognienia sytuacji prawdopodobnie na Bliskim Wschodzie.

„Też czerwiec występuje mi w tych wizjach… Ale czerwiec… kojarzy mi się bardziej z zaognieniem sytuacji na świecie.  Ostrożnie to mówię, ale obawiam się, że czerwiec, ładny miesiąc… Zaogniony, że będzie tak napięta sytuacja w jakimś punkcie świata, regionie, będzie dawała bardzo poważne obawy do wybuchu wojny, albo wręcz coś wybuchnie”  – wyjaśnił celebryta.

Co ciekawe, Krzysztof Jackowski również tym razem zabrał głos w sprawie przyszłości Władimira Putina. Wizjoner stwierdził, że rosyjski prezydent może zostać otruty.

„Dziwne. Otrucie Putina. Wiem, że to głupie, co mówię… Może on wie. Może wywiad wie, że jest być może przygotowywane otrucie Putina. A ten fakt mógłby doprowadzić do podziału Rosji na trzy części” – zaznaczył Człuchowianin.

źródło: Pomponik

Zobacz również: