nie żyją chłopcy wypadek

Zespół Varius Man przekazał smutną informację. Nie żyje wieloletni członek grupy. Kasia Stankiewicz i jej koledzy nie kryli rozpaczy. „Wojtku, Twój uśmiech i ciepło otulały ten zespół od 30 lat… Nikt Cię w tym nie zastąpi” – napisali artyści. 

Varius Manx stracił swojego ważnego członka

Członkowie zespołu Varius Manx przekazali 14 kwietnia przykrą wiadomość. Z pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o śmierci Wojtka Ociepy. Zmarły współpracował z ekipą od wielu lat.

Dokładnie rzecz biorąc, mężczyzna był odpowiedzialny za bardzo ważną rzecz, jaką jest organizacja koncertów Varius Manx. Zarówno sami członkowie zespołu, jak i jego wielbiciele przyznali, że są w szoku.

Tym bardziej, że dla grupy Varius Manx Wojtek Ociepa był kimś znacznie więcej niż organizatorem koncertów. Zmarły stał się dla muzyków oddanym przyjacielem. Świadczy o tym chociażby wpis, który w piątek pojawił się na Facebooku zespołu.

„Jest czas kiedy się coś zaczyna, jest i ten czas, kiedy się coś kończy. Dziś w nocy zmarł jeden z nas – Wojtek Ociepa. Wojtku, byłeś z nami od samego początku przejeżdżając z zespołem miliony kilometrów. Wojtku, Twój uśmiech i ciepło otulały ten zespół od 30 lat… Nikt Cię w tym nie zastąpi. Spoczywaj w spokoju. Przyjacielu, do zobaczenia” – przeczytamy na oficjalnym koncie Varius Manx na Facebooku.

Wielbiciele grupy żegnają zmarłego

Jak już wspomnieliśmy, nie tylko członkowie Varius Manx pogrążyli się w żałobie. Także fani zespołu są wstrząśnięci śmiercią Wojtka Ociepy. W mediach społecznościowych można bez trudu odnaleźć liczne komentarze, które wyrażają szok i głęboki smutek.

„Poznałam, bardzo zawsze pomocny, wesoły człowiek. Zawsze machał ze sceny na próbach. Przed oczami mam takie różne obrazy, dziś widzę Go, jak przed koncertem na plaży, to było chyba w Kołobrzegu, wspina się po kratownicy sceny na samą górę i poprawia banery, dziś się wspiął jeszcze wyżej ponad scenę, ponad wszystko” – wspomniała jedna z internautek. „Miałam zaszczyt go poznać, to był cudowny człowiek”, „Ciężko uwierzyć. Będziemy tęsknić!” – dodali inni użytkownicy Facebooka.

Wojtka Ociepę z Varius Man pożegnał także jego syn. Mężczyzna opublikował w sieci poruszający wpis. „A więc stało się i odchodzisz, tu są Twoje książki i płyty, możesz zabrać, co chcesz, najlepiej zabierz mnie” […] To Ty pokazałeś mi, jak wygląda scena i muzyka na żywo, dzięki Twojej współpracy z Varius Manx od lat 90’. Może i byłeś czasem gburem i Twoje ostre żarty bawiły tylko Ciebie, ale w moich oczach byłeś też rubasznym, postawnym facetem, który jako priorytet zawsze stawiał rodzinę. Do zobaczenia na kolejnym koncercie, gdzieś w innym świecie” – napisał.

źródło: Lelum

Zobacz również: