Tadeusz Rydzyk
foto: YouTube

Sezon komunijny rusza niebawem. Oczywiście Ojciec Tadeusz Rydzyk postanowił to wykorzystać. Duchowny sprzedaje w swoim sklepie prezenty dla dzieci na Pierwszą Komunię Świętą. Jakie są ceny podarków od redemptorysty? Będziecie w szoku.

Tadeusz Rydzyk oferuje prezenty komunijne

Ojciec Rydzyk wie, jak robić interesy. Tym razem dyrektor Radia Maryja przygotował ofertę dla dzieci z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Co i za ile oferuje duchowny w swoim sklepie?

Po pierwsze, Tadeusz Rydzyk proponuje tradycyjne opcje prezentowe na Pierwszą Komunię Świętą. W sklepie duchownego możemy nabyć m.in. przepięknie wydane Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu.

Za eleganckie wydanie w białej i twardej oprawie, w najnowszym przekładzie Pisma Świętego (pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu), które według sprzedawcy „zachowuje maksymalną wierność tekstowi oryginalnemu” oraz „uwzględnia w tłumaczeniu i komentarzach do tekstu biblijnego współczesne badania”, zapłacimy 120 zł.

Natomiast „Pismo święte dla młodych. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej” nazywane potocznie „Biblią z papugą” jest jeszcze droższe. Jest to bogato ilustrowana pozycja, która w środku ma dużo grafik i ciekawostek. Co ciekawe, książka jest utrzymana w „przygodowej stylizacji”. U Tadeusza Rydzyka trzeba za nią zapłacić 130 zł.

Oczywiście Tadeusz Rydzyk oferuje też tańsze prezenty na Pierwszą Komunię Świętą. Przykładowo można nabyć „Biblię w komiksie. Opowieść o Bogu i wielkich bohaterach”, która kosztuje 89 zł. Jest też „Biblia Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej” za 69 zł.

Po drugie, ojciec Rydzyk oferuje też podarki, które niekoniecznie są postrzegane jako tradycyjny prezent. Chodzi o pakiety gier biblijnych. Ile kosztuje tego typu podarunek? Za dwie gry przygodowe zapłacimy łącznie 54 zł.

źródło: Fakt

Zobacz również: