Andrzej Chyra
foto: YouTube

Andrzej Chyra w trakcie jednego z najnowszych wywiadów opowiedział o swojej chorobie. Znany aktor przyznał, że był uzależniony od alkoholu. Jego słowa przypuszczalnie wstrząsną wieloma osobami.

Andrzej Chyra zmagał się z alkoholizmem

58-letni artysta zdecydował się udzielić odważnego wywiadu. Andrzej Chyra opowiedział o swoim potwornym uzależnieniu od alkoholu.

Mężczyzna powrócił pamięcią do czasów, w których zmagał się z alkoholizmem. Andrzej Chyra podkreślił, iż niegdyś nie był świadomy z jak wielkimi kłopotami się zmagał. Dopiero dzięki zdjęciom, które pojawiły się w mediach, uświadomił sobie, że wpadł w uzależnienie.

„Jak się jest w tym, to człowiek nie do końca osiąga wystarczający dystans, żeby zobaczyć siebie z zewnątrz… Ja swoimi oczami w lustrze widziałem siebie, który no… jako tako. A teraz jak patrzę na te zdjęcia sprzed 5-6 lat to jestem zdumiony i nagle widzę siebie oczami innych w tamtym czasie i rozumiem, jak mi się to wszystko rozjeżdżało. I potem jak człowiek trzeźwieje, to nagle zaczyna widzieć nie tylko siebie, ale w ogóle widzi dookoła siebie dużo więcej” – wyjaśnił Andrzej Chyra.

Na szczęście dziś aktor żyje w trzeźwości. Można wręcz rzec, iż życie prywatne Andrzeja Chyry ułożyło się znakomicie. Jest w szczęśliwym związku z Pauliną Jaroszewicz. Natomiast w 2015 roku urodziło się jego pierwsze dziecko.

źródło: Pomponik

Zobacz również: