morderstwo

Potworny wypadek miał miejsce w niedzielny poranek. Na jednej ze stacji PKP w naszym kraju doszło do śmiertelnego potrącenia młodego człowieka. Niestety mężczyzna nie przeżył zderzenia z pociągiem. Okoliczności tragedii porażają.

Wypadek na stacji PKP w Pruszkowie

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj tj. 16 kwietnia, w niedzielę, o godzinie 9:00. Na stacji PKP w Pruszkowie (województwo mazowieckie) pociąg potrącił młodego mężczyznę. Informację na temat makabrycznego zdarzenia potwierdził Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ofiara nie miała żadnych szans, przeżyć zderzenie z nadjeżdżającym składem. Pociąg dosłownie rozerwał mężczyznę na kawałki. Niestety, ale lekarz, który przybył na miejsce wypadku mógł już tylko stwierdzić zgon młodego człowieka.

W tej chwili okoliczności wypadku bada policja. Oczywiście czynności, które są podejmowane przez funkcjonariuszy, zostały objęte nadzorem prokuratora. Dzieje się tak zawsze, gdy w danym zdarzeniu śmierć ponosi jakiś człowiek.

Jak na razie nie są znane szczegóły tragicznego zdarzenia na stacji w Pruszkowie. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znalazł się na torach tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci wyjaśnią, czy mamy do czynienia z samobójstwem, czy też z nieszczęśliwym wypadkiem.

źródło: Super Express

Zobacz również: