nie żyje aktorka

Makabrycznego odkrycia dokonano na terenie jednej z jednostek wojskowych w naszym kraju. Otóż w kontenerze mieszkalnym odnaleziono zwłoki żołnierza. W tej chwili trwa wyjaśnianie okoliczności zagadkowego zgonu mundurowego.

Żołnierz stacjonujący w Radomiu nie żyje

Tragedia rozegrała się w poniedziałek rano (17 kwietnia) na terenie 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu. Wojskowi z tej jednotki dokonali szokującego odkrycia. Otóż w jednym z kontenerów mieszkalnych, które należały do 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, odkryto ciało żołnierza.

Przykrą wiadomość potwierdził w rozmowie z dziennikarzami por. Paweł Kłosowski, rzecznik 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, do której należał zmarły żołnierz. Jednocześnie wojskowy nie ujawnił dokładnego miejsca znalezienia zwłok.

Oczywiście do jednostki w Radomiu natychmiast przybyły służby ratunkowe. Niestety lekarze mogli już tylko stwierdzić zgon żołnierza. Aktualnie nie są znane okoliczności śmierci mundurowego.

W związku z zaistniałą tragedią wszczęto dochodzenie. Odpowiednie służby wyjaśnią, co było przyczyną śmierci żołnierza z 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.

„Sprawa trafiła do wydziału ds. Wojskowych Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ursynów. Trwa postępowanie w sprawie wyjaśnienia przyczyn oraz okoliczności śmierci mężczyzny. Jednostka udzieliła pomocy rodzinie zmarłego” – wyjaśnił por. Kłosowski.

źródło: Goniec

Zobacz również: