Ryszard Rembiszewski

Dawny prowadzący „Studio Lotto” od dawna nie pokazuje się publicznie. Jak się okazało, nieobecność ​Ryszarda Rembiszewskiego związana jest z jego niedyspozycją zdrowotną. 75-letni prezenter zmaga się z poważną chorobą.

Ryszard Rembiszewski wyjawił, że jego stan zdrowotny jest poważny

Chociaż Ryszard Rembiszewski jest z wykształcenia filologiem polskim ze specjalnością teatralną, to wszyscy kojarzą go z pracy w telewizji. Mężczyzna pracował tam jako lektor. Jednak największą popularność przyniosło mu prowadzenie „Studio Lotto”. Co ciekawie, 75-latek był gospodarzem losowania Totalizatora Sportowego przed 25 lat. Najpierw w Telewizji Polskiej, a potem w Polsacie.

W 2019 roku Ryszard Rembiszewski wziął ślub ze swoją menadżerką Elżbietą Martinez. Para mieszka aktualnie w Hiszpanii. Aczkolwiek mężczyzna często odwiedza kraj, aby wypełniać obowiązki zawodowe.

Ostatnio prezenter został jednak zmuszony do tego, żeby wycofać się nieco z życia publicznego. Ryszard Rembiszewski podjął decyzję o tym, aby zwolnić. Powodem okazały się problemy kardiologiczne.

Celebryta opowiedział o swoich kłopotach w jednym z wywiadów. Ryszard Rembiszewski nie krył, iż był przerażony, gdy zaobserwował u siebie pierwsze objawy choroby. „Muszę przyznać, że kiedy serce mi kołatało i nie mogłem oddychać, to pomyślałem, że to za wcześnie na mnie, że jeszcze zbyt wiele mam do zrobienia” – powiedział 75-latek.

Celebryta zdradził, że problemy ze zdrowiem sprawiły, że zmienił nieco swój tryb życia. „Zwolniłem tempo, staram się nie denerwować. U mnie zawsze wszystko musiało być już, natychmiast. Nie warto tracić życia na drobiazgi. Ela ma też nadzieję, że po tym wszystkim mniej czasu będę siedział przy komputerze, a więcej z nią na plaży” – podkreślił Ryszard Rembiszewski.

Co ciekawe, aktualnie prezenter wygląda nieco inaczej niż zapamiętaliśmy go ze szklanego ekranu. Mężczyzna ma długie włosy i nieco schudł. Zobaczcie sami. Poniżej prezentujemy nagranie, które opublikował sam dawny gospodarz „Studia Lotto”.

źródło: Pomponik

Zobacz również: