Adam Małysz
foto: YouTube

Przykre informacje pojawiły się na temat Adama Małysza. Legenda skoków narciarskich podupadła na zdrowiu. Obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego przyznał, że w tej chwili jest pod opieką lekarzy i przechodzi badania. Co dzieje się z byłym sportowcem?

Adam Małysz ma kłopoty zdrowotne

Niewątpliwie były skoczek narciarski jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Jako prezes PZN ma mnóstwo obowiązków na głowie. Poza tym, często towarzyszy naszym zawodnikom podczas konkursów Pucharu Świata.

Niespodziewanie Adam Małysz nie zjawił się na finale Pucharu Świata w Planicy. Wielbiciele skoków narciarskich zaczęli się niepokoić o swojego ulubieńca. Powstały liczne teorie na temat nieobecności 45-latka. Jedna z nich mówiła o kłopotach zdrowotnych prezesa PZN.

Niestety ten scenariusz w rozmowie z dziennikarzami potwierdził sam Adam Małysz. Jednocześnie były skoczek narciarski zaznaczył, że jest pod stałą opieką lekarzy i przechodzi badania.

„Cóż, miałem problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań, ale nie chcę o tym mówić publicznie” – stwierdził tajemniczo Adam Małysz.

Legenda skoków narciarskich przyznała jednak, iż wielki wpływ na problemy ze zdrowiem miał u niego stres. Nerwy wynikały oczywiście z pracy Adama Małysza. „No tak… Dzisiaj świat kręci się wokół nerwów i emocji. To ma wpływ na ludzi” – podkreślił były sportowiec.

Co ciekawe, w czasie rozmowy z dziennikarzem Adam Małysz został zapytany, czy zdarzają mu się momenty zwątpienia. „Są takie chwile. Wiem, że sobie poradzę, ale to kosztuje sporo stresu i to się odbija na zdrowiu” – nie krył prezes PZN.

źródło: Super Express

Zobacz również: