Władimir Putin
foto: YouTube

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Władimira Putina. W oczy od razu rzucił się jeden zastanawiający szczegół. Internauci nie mają wątpliwości, iż świadczy on o pewnej poważnej chorobie. Czy rzeczywiście już wiemy, z jakim schorzeniem zmaga się prezydent Rosji?

Władimir Putin ma na szyi tajemniczą bliznę

Niewątpliwie stan zdrowia Władimira Putina to jednej z najgorętszych tematów. Jednocześnie to także najpilniej strzeżona przez rosyjskie władze tajemnica.

Wszystko to sprawia, że systematycznie w mediach pojawiają się spekulacje na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Dziennikarze prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych chorób, z którymi ma zmagać się dyktator.

Tymczasem w mediach pojawiła się kontrowersyjna fotografia prezydenta Rosji. Zdjęcie zrobiono przy okazji nabożeństwa wielkanocnego w soborze Chrystusa Zbawiciela, w którym Władimir Putin brał udział.

Internauci od razu wypatrzyli zadziwiający szczegół na ciele rosyjskiego przywódcy. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o zastanawiającą bliznę na szyi dyktatora. Oczywiście od razu pojawiły się spekulacje na temat jej pochodzenia.

Denis Kazanski, ukraiński dziennikarz i bloger zauważył, iż blizna na szyi Putina ma kształt litery „Z”. „Obecnie jest to symbol kojarzony z rosyjską propagandą. „Och, co jest z Wołodią? Wydaje się, że zrozumiałem skąd się wzięło Z” – napisał Ukrainiec.

Wygląd i zachowanie prezydenta Rosji w czasie nabożeństwa z okazji Wielkanocy skomentował również ukraiński poseł Ołeksij Honczarenko. Zdaniem polityka, Władimir Putin „nie wyglądał zbyt dobrze”. Poza tym, według Ukraińca, dyktator poruszał się z trudem. Honczarenko stwierdził, że blizna na szyi świadczy o tym, że Rosjanin „najprawdopodobniej musiał przejść jakiś zabieg medyczny”.

Co ciekawe, internauci nie mają wątpliwości, iż dzięki zdjęciu wiadomo już, na co choruje głowa państwa. Ma to być rak tarczycy.

źródło: naTemat

Zobacz również: