Adam Małysz
foto: YouTube

Kibice skoków narciarskich i nie tylko, mocno zaniepokoili się doniesieniami na temat Adama Małysza. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego przyznał, że ma kłopoty zdrowotne. Polacy mocno się przestraszyli. Doszło nawet do tego, że legenda skoków narciarskich musiała ponownie zabrać głos w tej sprawie.

Adam Małysz podał najnowsze wieści na temat swojego stanu

Jak już wiemy, na ostatnich konkursach tegorocznego Pucharu Świata zabrakło Adama Małysza. Okazało się, że prezes PZN nie przybył do Planicy z powodu kłopotów ze zdrowiem. „Cóż, miałem problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań, ale nie chcę o tym mówić publicznie” – wyjawił były skoczek narciarski.

Ta informacja mocno zaniepokoiła fanów skoków narciarskich. W końcu dziennikarze postanowili zapytać Adama Małysza wprost o jego stan zdrowia. Legenda skoków nie odpowiedziała na pytania mediów. Jednak na Instagramie 45-latek opublikował wymowny wpis.

Bez wątpienia słowa Adama Małysza nie pozostawiły wątpliwości, że ze zdrowiem prezesa PZN nie jest najgorzej. Co takiego konkretnie napisał były zawodnik?

„Dostaję ostatnio dużo pytań o moje zdrowie. Bardzo dziękuję, że dziennikarze tak się o mnie troszczą, ale jeszcze trochę popracuję 😉 A stres? No cóż, w dzisiejszych czasach kto go nie ma, ten jest szczęściarzem. Czasem się pojawia, ale zawsze staram się zamienić go w pozytywną motywację do dalszego działania” – wyjaśnił Adam Małysz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

źródło: Fakt

Zobacz również: