Beata Kozidrak
foto: YouTube

Wielbiciele Beaty Kozidrak są w niemałym szoku. Wszystko z powodu nowiny, jaką niespodziewanie ogłosiła ich idolka. Chociaż fani nie kryją zdumienia, to jednocześnie cieszą się szczęściem swojej ulubienicy.

Beata Kozidrak zaręczyła się

62-letnia artystka bardzo zaskoczyła swoich fanów. Pomimo wcześniejszych deklaracji, iż nie zamierza już więcej wychodzić za mąż, Beata Kozidrak właśnie ogłosiła, że się zaręczyła.

Chociaż wiadomośc ta jest zaskakująca, to z pewnością przyniosła wiele radości nie tylko samej liderce „Bajmu”, ale i jej wielbicielom. W końcu wokalistka miała ostatnimi czasy sporo kłopotów. Oczywiście mamy na myśli głównie jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, a także rozwód z wieloletnim mężem Andrzejem Pietrasem.

Na szczęście Beata Kozidrak wróciła na scenę, a co najważniejsze ludzie nadal chcą jej słuchać. Przykładem może być zaproszenie na imprezę pod nazwą „Pink Party” organizowaną przez jeden z portali plotkarskich.

Właśnie podczas występu na tym wydarzeniu 62-latka niespodziewanie wyjawiła, że jest zaręczona. Mało tego, Beata Kozidrak pokazała pokaźny pierścionek zaręczynowy.

„Cztery karaty szczęścia! Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje YES” – powiedziała ze sceny do uczestników imprezy wokalistka.

Oczywiście od razu pojawiły się pytania o to, kim jest wybranek piosenkarki „Bajmu”. Przypomnijmy, że media jakiś czas temu doniosły, że to mężczyzna młodszy od gwiazdy o 17 lat. Podobno jest technikiem elektroradiologii, pracującym w klinice stomatologicznej.

Co ciekawe, 45-latek nie jest w ogóle związany z show biznesem. Rzekomo zaimponował Beacie Kozidrak poczuciem humoru i fantazją.

źródło: Super Express

Zobacz również: